Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: 4 czerwca 1992 12:00 I oświadczenie Lecha Wałęsy (natychmiast wycofane z serwisu PAP)

Poprzegranym strajku w Stoczni w grudniu 1970 roku przysiągłem Bogu i sobie, że będę walczył aż do zwycięstwa nad komunizmem. Byłem przywódcą strajku, próbowałem różnych możliwości i różnych sposobów walki. Aresztowane mnie wiele razy. Za pierwszym razem, w grudniu 1970 roku, podpisałem trzy albo cztery dokumenty (...)


Czyli coś podpisałeś. Biorąc pod uwagę że zacząłeś współpracę 29
źródło: comment_Y1qrx9npJiTXhCLA9f4YpCpQ0X37TgWh.jpg
@lechwalesa:

Były prezydent naszego nieszczęśliwego kraju Lech Wałęsa zamierza wyegzekwować przy pomocy komornika kwotę 25 tysięcy złotych od Krzysztofa Wyszkowskiego, tytułem zwrotu kosztów przeprosin. Chodzi o to, że w słynnym z niezawisłości gdańskim sądzie zapadł wyrok nakazujący Krzysztofowi Wyszkowskiemu przeproszenie byłego prezydenta naszego nieszczęśliwego kraju za podanie informacji, że Lech Wałęsa był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa. Ponieważ Lech Wałęsa niekiedy takim informacjom zdecydowanie zaprzecza, słynący z niezawisłości gdański sąd nakazał Krzysztofowi
@lechwalesa: Lechu ogladalem ostatnio plusy dodatnie i plusy ujemne ogladalem tez wywiad z Alicja Kowalczyk i ja Ci powiem ze z wypowiedzi Gwiazdow wcale nie wynika ze ty byles zdrajca. Ty miales inna koncepcje bo oni nie gadali z bezpieka wogole a ty lawirowales. Popelniasz ogromny historyczny blad ze nie chcesz wyjasnic tej sprawy na spokojnie. Nawet to ze dogadales sie w magdalence z komuchami a pozniej cie geremek michnikiem zablokowali
Naprawdę współczuję osobom, które wierzą, że elektryk który ma problem z napisaniem poprawnie zdania po polsku, obalił w Polsce komunizm. Przecież to wszystko jest wielką manipulacją służb szkolonych w Moskwie, aby pokojowo i bez międzynarodowego skandalu wprowadzić w Polsce demokrację i być nadal przy korycie, a nie w więziennej celi. Znaleźli sobie Leszka który stal sie medialny w środowiskach solidarnościowych, popili z nim wódkę, poopowiadali bajki i mamy wielkiego bohatera.
@lechwalesa: nie #!$%@? Bolek. Książka Wałęsa człowiek z teczki powstała w 2013 roku. 3 lata po tych bzdurach o rzekomym tworzeniu na ciebie kwitów. Nie kłam! Czemu Cenckiewicza nie podałeś do sądu? Bo nie masz z czym dyskutować ty łgarzu.

Jesteś oszustem, donosicielem i zdrajcą. A teraz bezczelnie podpierasz się jakimiś gównianymi publikacjami. Przestałeś podawać ludzi do sądu, bo prawda ujrzała światło dzienne. Póki czerwoni koledzy bronili cwaniakowałeś i z każdym