Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Jeżeli kwity były sfałszowane to dlaczego teczki TW Bolek, które wypożyczałeś na początku lat 90-tych wróciły do archiwum niepełne?

Bolkowało się od 1970 do kiedy? 1976? Co robiło się przed 1970 i po 1976?
microbid - @lechwalesa: Jeżeli kwity były sfałszowane to dlaczego teczki TW Bolek, kt...
  • Odpowiedz
@lechwalesa: 4 czerwca 1992 12:00 I oświadczenie Lecha Wałęsy (natychmiast wycofane z serwisu PAP)

Poprzegranym strajku w Stoczni w grudniu 1970 roku przysiągłem Bogu i sobie, że będę walczył aż do zwycięstwa nad komunizmem. Byłem przywódcą strajku, próbowałem różnych możliwości i różnych sposobów walki. Aresztowane mnie wiele razy. Za pierwszym razem, w grudniu 1970 roku, podpisałem trzy albo cztery dokumenty (...)


Czyli coś podpisałeś. Biorąc pod uwagę że zacząłeś współpracę
komio - @lechwalesa: 4 czerwca 1992 12:00 I oświadczenie Lecha Wałęsy (natychmiast wy...

źródło: comment_Y1qrx9npJiTXhCLA9f4YpCpQ0X37TgWh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lechwalesa:

Były prezydent naszego nieszczęśliwego kraju Lech Wałęsa zamierza wyegzekwować przy pomocy komornika kwotę 25 tysięcy złotych od Krzysztofa Wyszkowskiego, tytułem zwrotu kosztów przeprosin. Chodzi o to, że w słynnym z niezawisłości gdańskim sądzie zapadł wyrok nakazujący Krzysztofowi Wyszkowskiemu przeproszenie byłego prezydenta naszego nieszczęśliwego kraju za podanie informacji, że Lech Wałęsa był tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa. Ponieważ Lech Wałęsa niekiedy takim informacjom zdecydowanie zaprzecza, słynący z niezawisłości gdański sąd nakazał
Jewpacabraa - @lechwalesa: 
Były prezydent naszego nieszczęśliwego kraju Lech Wałęsa ...
  • Odpowiedz
@lechwalesa:
Przestań kłamać bolek, wszyscy już wiedzą że sprzedawałeś kolegów i że jesteś tylko człowiekiem służb.
Wrzucaj dalej te swoje fotki bo w twoje bajki już nikt nie wierzy.
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Lechu ogladalem ostatnio plusy dodatnie i plusy ujemne ogladalem tez wywiad z Alicja Kowalczyk i ja Ci powiem ze z wypowiedzi Gwiazdow wcale nie wynika ze ty byles zdrajca. Ty miales inna koncepcje bo oni nie gadali z bezpieka wogole a ty lawirowales. Popelniasz ogromny historyczny blad ze nie chcesz wyjasnic tej sprawy na spokojnie. Nawet to ze dogadales sie w magdalence z komuchami a pozniej cie geremek michnikiem
  • Odpowiedz