Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Właśnie sprzątam w szafie i znalazłem swojego ASUSA G60VX. Może jest tutaj jakiś Mireczek, który byłby zainteresowany zakupem takiego sprzętu ode mnie? :)

Specyfikacja na stronie:
http://www.cnet.com/products/asus-g60vx-rbbx05/specs/

Z mojej strony wymieniłem procesor na najmocniejszy z dostępnych i kompatybilnych oraz dokładnie wyczyściłem i wypastowałem to co trzeba. Na sprzęcie grałem m.in. w Risen 3, GTA IV, Max Payne 3, Far Cry 3, AC3 itp.
Wykonałem też modyfikację chłodzenia ponieważ te modele miały zaślepiony otwór nad wentylatorem, teraz jest wszystko ok.

Jest to kawał świetnie wykonanego sprzętu jeśli chodzi o materiały i touchpad oraz miejsce pod nadgarstki jest mistrzostwem świata, nigdy już później nie przyszło mi działać na lepszym sprzęcie.

Moja cena to 1050 zł.

#laptopy #pcmasterrace #sprzedam #sprzetkomputerowy #gry #gielda
pablosik - Mireczki,
Właśnie sprzątam w szafie i znalazłem swojego ASUSA G60VX. Może...

źródło: comment_Y8G4N2xrGQflwHvJB5Km6JPhCdEn8N4P.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@pablosik: niestety trochę nieporozumienie dać tyle za lapka z gtx 260m. Przy minimalnej dopłacie dostaniemy nowa serię z niższym procesem technologicznym - lepszy czas na baterii i do tego sporo wydajniejsze. Jaki procek teraz tam siedzi?
  • Odpowiedz
@DennisRozrabiaka: To że potaniały to nie oznacza wcale, że to jest dobry sprzęt. Dla przykładu te tańsze lapki mają strasznie nierówną produkcję. Na 50 kompów co 3 ma ram innego producenta i są różnice w wydajności.
  • Odpowiedz
No błagam.. przecież ta cena to idiotyzm. Nie sugeruj się tym co tam wystawił jakiś sklepik bo to co proponujesz nie nadaje się na kwotę 1050 zł.


@sequel: Cena nie jest idiotyczna tylko przeze mnie zaproponowana. Wiem co ten sprzęt potrafi i na tyle go wyceniam. Jeżeli chcesz ponegocjować cenę to nie widzę przeszkód. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze względu na zawód pracowałem na ponad 200-300 laptopach
  • Odpowiedz
na ilu fpsach leciały Ci gry?


@Merolka: FC3 i AC3 miały na pewno działały bardzo spoko bo nie było nagłych spadków płynności itp. Max Payne 3 i Spec Ops The Line działały super. Wszystko to kwestia odpowiednich ustawień graficznych i wiedzy. Działałem też na podkładce chłodzącej to i sprzęt się nie przymulał.
  • Odpowiedz
Ten zrobił na mnie najlepsze wrażenie i dlatego też zdecydowałem się na jego zakup. Zawsze pracował stabilnie i wydajnie co było dla mnie najważniejszą kwestią.


@pablosik: To dlaczego wymieniłeś procesor i dorobiłeś jakąś dziurę w obudowie?
  • Odpowiedz