Wpis z mikrobloga

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami i dotarło do mnie, jak udany był! Być może #chwalesie a może zainspiruje to kogoś do małych zmian. () Zwiedziłam kawał świata (Szwecję, Norwegię, Finlandię, Danię, Austrię, Niemcy, i zrobiłam pierwszą dużą wycieczkę objazdową po Polsce), w kilometrażu przekroczyłam już dawno równik, spełniłam swoje marzenie i zobaczyłam zorze polarne i renifery, przeprowadziłam się do Skandynawii, skończyłam studia za granicą i kończę kolejne, moje zdjęcia zostały dostrzeżone i pracowałam dla szwedzkiego magazynu, pracowałam na mistrzostwach w skokach narciarskich i poznałam wszystkich zawodników i rodzinę królewską Szwecji, przy czym oglądałam zawody ze stref vip, przebiegałam setki kilometrów, zrobiłam tatuaż, wybrałam się na rejs przez Bałtyk, zyskałam wspaniałych przyjaciół i zweryfikowałam prawdziwość tych, którzy zawsze przy mnie byli, zagrałam epizodycznie w uniwersyteckim filmie krótkometrażowym, zakochałam się, nie przestaję podróżować i odkrywać nowe miejsca, doszkoliłam się na snowboardzie, zaczęłam uczyć się dwóch nowych języków i... mam nadzieję, że to dopiero początek! ()
Z lekkim wyprzedzeniem życzę wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, żeby spełniły się wszystkie wasze marzenia i żeby praca nad nimi była dla was przyjemnością.

#nicwaznego #nowyrok #podsumowanie2015
Pobierz
źródło: comment_HQGhnP5C1v9OMIvhDp8lEAIqg7Wa5phl.jpg
  • 32
@TheGirl: skąd miałaś na to wszystko kasę? Jakoś nie chce mi się wierzyć że nie masz bogatych rodziców, absolutnie nie potępiam ze korzystasz z życia tylko smuteg czasami ile czasu ja mogłabym zaoszczędzić i zainwestować go w siebie a nie tylko w samo przeżycie i utrzymanie się a rozwój gdzieś bardzo na końcu w wolnym czasie motzno:)