Wpis z mikrobloga

#skoki #skokinarciarskie
Mamy swoich mistrzów, ale dziś nasi słabo. Za to jest jeden mistrz ponad mistrzów, ponadczasowy którego znają wszystkie pokolenia fanów skakania. Był Nykänen, Ahonen, Goldi, jest Ammann ale jest też jeden japoński przeszczep który mimo że nigdy nie był najjaśniejszą gwiazdą to jest niesamowitym sportowcem, jak dla mnie mimo że wielkich sukcesów za dużo nie miał jest najzajebistrzy, jak ktoś się zgadza plusuje prawdziwego mistrza
burcadbadeed - #skoki #skokinarciarskie
Mamy swoich mistrzów, ale dziś nasi słabo. Z...

źródło: comment_9nOmNDszNUNXDOpA2RbMTrwK7zhe6yBr.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Biedrona_: chodziło mi raczej o tych co to do 50tki siadali na belce i latali :) ale prawda, funaki też był niezły fenomen za technikę! Jak się teraz patrzy na niektórych rzemieślników to pewnie się sam zastanawia czy nie wrócić i nie pokazać klasy
  • Odpowiedz
rzeszczep który mimo że nigdy nie był najjaśniejszą gwiazdą to jest niesamowitym sportowcem, jak dla mnie mimo że wielkich sukcesów za dużo nie miał jest najzajebistrzy, jak ktoś się zgadza plusuje prawdziwego mistrza


@burcadbadeed: No jak mówisz że nigdy nie był gwiazdą to chyba jesteś z tej średniego wieku grupy fanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@burcadbadeed: @burcadbadeed: @Maxxtom: @Quattroporte93: @Trzyszcz: @melonnyk: @BobMarlej: @indianskibiegacz: Przygotowałem ranking skoczków wszech czasów. Jest on o tyle dobry, że każdy może go modyfikować w dowolny sposób uznając, że np. ważniejsze są zwycięstwa w Pucharach Świata, albo na Igrzyskach Olimpijskich. Zebrałem statystyki prawie 100 skoczków i porównałem do siebie. Sam ustaliłem wskaźniki oczywiście subiektywnie, ale chciałem, żeby np. taki Ruud, który zdobył 2 złote medale olimpijskie i 3 mistrzostwa świata nie był sklasyfikowany na 60 miejscu tylko dlatego, że w jego czasach nie bylo Pucharu Świata.
Nad systemem pracowałem dosyć długo, więc jeżeli ktoś ma jakieś pytania - pisać.
Jeżeli chcecie zobaczyć ranking - wyślę Wam plik w excellu
  • Odpowiedz