Wpis z mikrobloga

@ossj: Jeśli mój stopień mądrości wywnioskowałeś na podstawie moich wpisów to oznacza, że sam zbyt mądry nie jesteś. Połowa to baity, nawet moje imię nie jest prawdziwe. Ale generalnie dzięki za ocenę, tego mi brakowało :)
  • Odpowiedz
@oranzmetylowy: Od 1 tydz. na wykopie, a ja się czuję jakbym znał Cię całe życie xD (na wykopie). Mam do dyspozycji tylko Twoje wpisy, więc z tego co widzę zbyt mądra nie jesteś ;P Ale jak na dziewczynę to jednak jesteś ogarnięta. Nie jestem mizoginem xD
  • Odpowiedz
@Qontrol: rzeczywiście, uderzyłeś w czułe miejsce. Na prostactwo, buractwo i brak kultury intelektualnej jestem wrażliwy, szczególnie kiedy ktoś obnosi się tym jak paw.
Zrozumiałbym polecanie mi książki, gdyby to była dyskusja na temat metod treningowych w kalistenice. Jednak tutaj kompletnie nie chodzi o Twoje treningi, ale o podejście do innych ludzi. A propos kalisteniki, to nie jest moja dyscyplina. Preferuję klasyczny trening na siłowni.
Kończę tę dyskusję, bo to nie ma
  • Odpowiedz
powiem tak: jak 6 lat temu zakładałam tu konto to dlatego,że podobały mi się rzeczowe i kulturalne dyskusje,które tutaj obserwowałam.A teraz...fajni ludzie stąd się wynieśli,a ich miejsce w znakomitej większości zajęły prostaki.
  • Odpowiedz
@Qontrol: czasami na chwilę trzeba zniżyć się do poziomu takich jak Ty,żeby mogli zrozumieć co się do nich mówi,tak więc uwaga! : NIE PYTAŁAM CIEBIE O NIC BYŚ MIAŁ MI ODPOWIADAĆ.
  • Odpowiedz