Wpis z mikrobloga

Trochę to wszystko smutne ale... geny to tylko wymówka. Geny nie mają nic do tego, tylko wychowanie.

Dlaczego popieram "#!$%@?" spasłych ludzi? Bo mam nadzieję że popłaczą tydzień w koncie aż w końcu przyjdzie moment, jak powiedzą sobie "dosyć". Zacznie ćwiczyć i po (wystarczy 4-5 miesięcy, 15 minut ćwiczeń na dzień. Dzień ma 1440 minut - 15 = 1425 to #!$%@? chyba dosyć żeby pooglądać seriale.)

Sam mam "chorą" kuzynkę. I wiem
  • Odpowiedz
Zacznie ćwiczyć i po (wystarczy 4-5 miesięcy, 15 minut ćwiczeń na dzień


@Qontrol: bzdura. Może Tobie wystarczy. #!$%@?ąc już od tego, że nie trzeba robić nawet sekundy ćwiczeń dziennie, żeby stracić wagę. Z podstawowego prawa przyrody, jakim jest zachowanie energii, wynika że do stracenia na wadze wystarcza sama dieta. Ćwiczenia to dodatek.
Prawda jest taka, że jeśli ktoś ma szybki metabolizm, to utrzymywanie smukłej sylwetki będzie dla niego łatwe jak wstawanie.
  • Odpowiedz
No tak #!$%@?, zarzutka czy nie, grubsi ludzie nie mają prawa być szczęśliwi... Gruby może schudnąć, ale #!$%@? co poniektórych się zmienić nie da...


@oranzmetylowy: mądre dziecko z Ciebie nie jest ale tu masz rację
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@oranzmetylowy: Ale skąd pomysł, że psycholog xD Kaj napisałem coś co by wskazywało na to... ? Wiem ,że zbyt mądra nie jesteś, to fakt nie trzeba być psychologiem xD Tak samo nie trzeba być lekarzem żeby wiedzieć, że ktoś bez nóg nie będzie potrafił chodzić..
  • Odpowiedz
@Qontrol: czym jest dla Ciebie wyrzeźbione ciało? Wyrzeźbione ciało to pojęcie rodem z kulturystyki. Oczywisty jest, że do tego są potrzebne ćwiczenia. Nie wiem jednak czy wiesz, ale między kulturystami (choćby amatorskimi) a grubasami są też inne typy sylwetek, choćby taka przeciętna. Bez dużych mięśni, ale także nie otłuszczona. I do czegoś takiego wystarczy same trzymanie diety.
  • Odpowiedz
@Qontrol: nie masz żadnych logicznych argumentów, więc wstawiasz obrazki. Trudno, można się było tego spodziewać od osoby postulującej szkalowanie innych za wygląd.
  • Odpowiedz