Wpis z mikrobloga

@Delila:
Nie wydaje mi się, w każdym razie nie zdarza się to tak często. Nie słyszałem o facecie, który miałby dość swojej kobiety ale nie chciał zakończyć związku ze strachu, że zostanie sam. A od kobiet i owszem takie deklaracje mi się zdarzyło słyszeć. Wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że dla wielu kolesi powrót do życia w pojedynkę, wyjść z kumplami, imprezowania itd. jest zachęcający sam w sobie.
  • Odpowiedz
@bylu: ojojjo, ale te kobiety niedobreeee (,) wszystkie to #!$%@? oprocz naszych matek, ale jednak stulejka swedzi, niestety trzeba je znosic, zeby zaruchac ojejejeje, lepiej chodzic na #!$%@?, bo zaplacisz stowe i robisz co chcesz,a tak kupisz kwiaty i nie masz pewnosci, ze zamoczysz, jakie te rozwe sa #!$%@?, caly czas tylko cos #!$%@? od rzeczy, tylko na kasie im zalezy i chca zlapac na dziecko,
  • Odpowiedz
@BratJuzew: xD faceci robią dokładnie tak samo, ale nie z lęku przed samotnością, tylko nie chcą tracić zaplecza seksualnego :D z laską się sypie to szukają miłej kochanki żeby zapewnić sobie miękkie lądowanie ;)
  • Odpowiedz