Wpis z mikrobloga

Wstaje sobie w niedzielę rano, wchodzą na wykop a tam całe gorące z------e włażeniem w dupe 98. Oczywiście wielcy bojownicy o wolność w internecie, nagle wszyscy super go znają i przyjaciel każdego. J---c celebrytow Mirko i ta gimbusiarska mentalność. Nocna to dno, a plus boty to gowno. #oswiadczenie #nocna #98 #gorzkiezale
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrGreeneye: PRAWDA JEST TAKA, ŻE KTOŚ WYMYŚLIŁ P----------E ZASADY, ŻE JAKBY PODOBAŁY MI SIĘ WSZYSTKIE WPISY I BYM JE ZAPLUSOWAŁ TO BYM DOSTAŁ BANA

NIE MA LOGIKI W TYM, CO ROBI MODERACJA, JEST GŁUPSZA I GŁUPSZA Z KAŻDYM DNIEM
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: A Ty co? Od roku na wykopie i masz wielce problem, mnie też irytują takie akcje jak z ewą tylman ale akurat #98 był "winny" od dawna, każdy wiedział że plusuje i nagle hur dur bana dostał
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: Jak na razie to Ty masz ból d--y o to, że ktoś pisze co chce o czym chce na portalu na którym każdy może założyć konto i nie tobie wybierać co można, a co nie. W dodatku to się działo na nocnej i gdyby nie takie osoby jak ty to o tej porze po "aferze" zostałoby kilka wpisów które są w gorących i tyle. Pomijam już fakt wrzucenia sobie
  • Odpowiedz
@codesign: co? ty jesteś za to tak od prawie 7 lat aktywny, że mam przez rok ponad 2 razy więcej akcji ;). I nie wiesz czy nie miałem tu konta wcześniej, więc nie skrzecz.
@kurvvawszystkozajete: Tak, mam ból d--y, na tym polega również ten portal, że ma przeciwników i zwolenników różnych spraw. Ja jestem przeciwnikiem i swoją opinię wyraziłem, jak widać podziela ją sporo osób. Koniec tematu.
  • Odpowiedz