Wpis z mikrobloga

Google AdWords 2015 - The Right Way
https://www.udemy.com/google-adwords-the-right-way/

Moja ocena: Nie polecam.

Kurs strasznie długi (szczerze mówiąc ominęłam kilka filmików takich jak: zakładanie konta, oraz te o Google Analytics oraz Google Hangouts), każda informacja powtórzona po kilka razy i to w sposób, który sprawia, że całość jest nużąca. Na przykład używanie słów wykluczających jest omówione 3 razy w prawie taki sam sposób,
Korzystam z Google AdWords od dwóch miesięcy i w tym kursie nie znalazłam nic, czego jeszcze bym nie wiedziała, a naprawdę myślę, że jeszcze sporo mogę się nauczyć, także konkretów też w moim poczuciu jest tu mało.
Gość używa irytującego języka, przesadnie reklamowego, pełnego słów typu "niesamowite", "fascynujące", "szokujące" itd... Miałam poczucie jakbym czytała strasznie długi artykuł pod tytułem "Ten mężczyzna zaczął używać AdWords, nie uwierzysz co się stało potem.".
Na plus:
Widać, że filmiki są zrobione profesjonalnie, z przejrzystymi slajdami, z wypisanymi najważniejszymi rzeczami, o których gość mówi.

Jeśli ktoś z Was zaczyna przygodę z AdWords to polecam skorzystać z supportu Google dla nowego konta - do mnie zadzwonili jakieś dwa tygodnie po uruchomieniu pierwszej kampanii i zaproponowali takie wsparcie - byłam bardzo zadowolona z ich pomocy.
#oceniamyudemy