Wpis z mikrobloga

Mireczki ostatnio byłem pod salonem Audi i Porsche i podjechało dwóch ważniaków. Bardzo dobrze ubrani, garnitury ładnie dopasowane i tak dalej, jednak nie to było najważniejsze. Najlepsze było auto jakim się pojawili: Najnowsza Skoda Superb Laurin & Klement. Czarna, na świetnej feldze - wyglądała wręcz obłędnie. Zaparkowali koło najnowszej A6 i A8 i szczerze, to Superb wyglądał dużo lepiej od nich. Ma niesamowitą linię i prezencje. Wszyscy malkontenci i januszemotoryzacji, którzy uważają, że czesi robią auta dla dziadków i grzybiarzy niech zobaczą nowego Superba. Owszem materiały nie są może TOP, ale i tak uważam je za świetne, tak samo jak i wykonanie. Prowadzi się bardzo dobrze, czuć tutaj VAG. Nawet z silnikiem 150 KM, robi pierwszą setkę w 8.6 sekund! Owszem 1.4 TSI to nie motor który bym wybrał, ale już jakieś 1.8 jak najbardziej.

No i do tego wszystkiego świetna cena, dużo tańsza od chociażby Passata i przestrzeń. Mnóóóóóstwo przestrzeni! Z tyły więcej miejsca znajdziemy chyba tylko w przedłużonej serii 7 albo długiej S-klasie. Majstersztyk. Jeśli szukałbym limuzyny to wybrałbym Skode Superb.

Podobno czas oczekiwania to obecnie pół roku na nowego Superba, a to o czymś świadczy!

Przy okazji zapraszam do testu najnowszego Superba, nie mojego, ale kolegi z redakcji:

http://autowizja.pl/2015/12/skoda-superb-limousine-style-1-4-tsi-150-km-act-auto-test/

#autowizja <-mój tag o testowaniu samochodów
#skoda #samochody #motoryzacja
pussyrider - Mireczki ostatnio byłem pod salonem Audi i Porsche i podjechało dwóch wa...

źródło: comment_LHKz3vk8lXvXffnKcEMzSnJht1UvgaPU.jpg

Pobierz
  • 35
@krab58: no Skoda ma dużo takich własnie małych bajerów, niby prostych a genialnych w swojej prostocie. Parasolki to raz (były od pierwszej generacji z tego co pamietam), małe śmietniczki, haczyki w bagażniku żeby powiesić reklamówkę co by się kartofle nie wysypały, zestawy siatek przypinanych w kufrze czy różne maty anty poślizgowe. Kurde, strasznie zazdroszczę Czechom, że mają Skodę!