Wpis z mikrobloga

O, to tutaj: #ksiazkoweplany można naprawiać swoje ego chwaląc się swoimi książkowymi planami na nadchodzący rok? Wchodzę w to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W 2016:
- skończę Jo Nesbo (aktualnie na warsztacie mam Pierwszy Śnieg)
- Camilla Läckberg - wszystko
- Henning Mankell (niech mu ziemia lekką będzie) - wszystko
- Håkan Nesser - wszystko

Jeśli się uda, to z końcem roku chcę wziąć mały rozbrat z kryminałem i spróbować wdrożyć się w jakieś dobre sci-fi. Na oku mam cykl Przestrzeń Objawienia.

#literatura #ksiazki #czytajzwykopem
  • 17
@niewiemjakichcenick: Aleś w Skandynawię uderzył, aż wezwę @vkzk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam wszystkie Lackberg z tej najsławniejszej serii i też zamierzam coś z tym zrobić, może nawzajem się pomotywujemy w przyszłym roku :D Mankella najbardziej mi poleca kolega, a do Nessera jestem sceptycznie nastawiony. Polecałbym Ci raczej serię o Sebastianie Bergmanie- panów hjorth'a i Rosenfeldta.
@RocketQueen: Niech zgadnę (choć nie czytałem) Lackberg bardziej Agatha Christie, z dupnym zakończeniem którego prawie nie da się przewidzieć, a Nesbo to taka zksiążkowana "Gra Tajemnic" gdzie jednak są poszlaki, choć dobrze poukrywane, i wskazać mogą "KTO ZABIŁ"? Strzelam :D I czemu kryminały dla bab? Też się spotkałem z taką opinią
@arkadiusz-molenda: @vkzk: Dzięki za cynk, dodam do listy!
@austra:

Napisz coś więcej o tych książkach i autorach, może zmotywujesz kogoś do czytania.


Good point, aczkolwiek mogę napisać cokolwiek o tym, czego już spróbowałem, uprzedzam też, że czuję się bardzo słaby w roli recenzenta Jeśli zaś chodzi o resztę, mogę podać powody dla których coś znalazło się na liście (a te są wyjątkowo banalne ( ͡° ͜ʖ ͡