Wpis z mikrobloga

mirki, bo ja tu #!$%@? czegoś nie rozumiem.
jakiś bliżej nieokreślony czas temu unia obok dyrektywy, że marchew to owoc, a ślimak ryba wprowadziła, że urządzenia sprzedawane na rynku wspólnoty mają mieć ładowanie przez micro usb. z tych wszystkich trzech decyzji ta była słuszna i popieram ją. fajne, bo jedna ładowarka, jeden kabelek, a takie uniwersalne, że o ja #!$%@?ę. ale do rzeczy: po ostatniej mojego androida widzę komunikat "ładowarka niekompatybilna, używaj ładowarki dostarczonej z urządzeniem". czy ktoś tu z logiki #!$%@?ę robi czy ja czegoś nie rozumiem?

#telefony #smartfon #android #zenfone #boldupy
  • 7
@kisi3l: czasami lewactwo jest w porzo
@list86: do tej porty było ok, a teraz nagle się zorientował, że prąd nie taki? jakikolwiek by nie był to przecież naładuje się albo szybciej albo wolniej. ładowarka ma akurat max 1A przy 5V i 0,85A przy 9V
#zenfone

@tomix: ja mam zenfone'a(mam nadzieję, że ten tag nie dany tak z czapy ;d ) i nie robi problemów, tylko jeszcze grzecznie powiadamia, że ładowarka podaje za mały prąd i nie daje rady go ładować(tylko wtedy gdy korzystam z czegokolwiek innego od ładowarki producenta + coś zużywa baterie OSTRO, czyli np. gry). Jak jest tylko ładowany to nie wybrzydza

ze551ml


@tomix: a to zenek2, bo ja to mam jeszcze 'poprzednią generację', najwidoczniej asusowi się poprzewracało coś w d, a soft jaki? Lollipop? Wersja?