Wpis z mikrobloga

@system95: Zrobiłeś dobrze. Teraz piłeczka po jej stronie, niech przemyśli trochę, Ty się trzymaj mocno - na początku będzie słabo, ale potem po 2 tygodniach nie będzie już żalu ;)
  • Odpowiedz
@system95: jaki festiwal #!$%@? pod tym wpisem się pojawił to ja nie pojmuje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie....

a prawidłowa, żydowska odpowiedź brzmi: Csi=(G*H*I)/100
gdzie Csi - krańcowa użyteczność foczki, G- gorącość w skali Ruchensteina w sali 1/10, H - hajsy, szacowany majątek i roczne zarobi (w dziesiątych częściach tysięcy), I - intelekt (zazwyczaj IQ podzielone przez 10).
Otrzymujemy w
  • Odpowiedz
a prawidłowa, żydowska odpowiedź brzmi: Csi=(GHI)/100

gdzie Csi - krańcowa użyteczność foczki, G- gorącość w skali Ruchensteina w sali 1/10, H - hajsy, szacowany majątek i roczne zarobi (w dziesiątych częściach tysięcy), I - intelekt (zazwyczaj IQ podzielone przez 10).

Otrzymujemy w ten sposób linie krańcowej użyteczności foczki, gdzie dla wartości mniejszych od 2 - jesteś w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@miroslavski: dałbym nawet ze dwa
  • Odpowiedz
  • 0
@system95: Nie znam dokładnie kontekstu, nie wiem jak dokładnie wyglądały smsy, ale nie bierzesz pod uwagę tego, że dziewczyna mogła chcieć np. spławić kolesia w taki sposób?
  • Odpowiedz
@system95: Smutno czytać takie wpisy w wigilię... Stary, dasz radę, teraz czas z rodzinką dobrze spędź. W #!$%@? ciężko, ale dasz radę. Trzymam kciuki!
  • Odpowiedz
  • 0
@shin0bi69: Ale spójrz na to logicznie. Przecież jak do ciebie podbija laska, którą niekoniecznie jesteś zainteresowany, to też nie powiesz jej "#!$%@?", tylko to w jakieś ładne słowa ubierzesz.
W ogóle dziwi mnie, że po dwóch bardzo zdawkowych zdaniach opisujących sytuację ludzie potrafią tak łatwo wydać osąd ;E
  • Odpowiedz
@system95: Aha, czyli miałaby ochotę przespać się z kimś, ale tego nie robi ze względu na Ciebie i jeszcze Ci to pokazuje. Całkiem spoko, następna po prostu Ci tego nie powie i będzie leciała z Tobą w #!$%@? do samego końca, jak dla mnie świetnie to rozegrałeś.

A tak tylko powiem: czasem warto wybaczyć, trzeba umieć tylko wyczuć, czy można i czy żal wyrył w pustym łbie sygnał "nigdy więcej tego
  • Odpowiedz
@system95: Zobaczysz, że za jakieś 2 tygodnie będzie się pukała ze swoim byłym. On nie będzie chciał związku, tylko poruchać a ona będzie na coś liczyła. To zła kobieta była... (,)
  • Odpowiedz