Wpis z mikrobloga

Noo, teraz mogę powiedzieć, że jestem światowym człowiekiem. We Pradze się było!

Praga to katastrofa. Z pewnością jest to bardzo ładne miasto. Tylko że nie widać go zza turystów. Człapią, przystają, selfik. Kupić szajs. Przywieźć własną karykaturę z podróży.

Wybrałam się tam na koncert. Na trzydziestolecie zespołu. Zagrali wszystko na opak. Czeskie poczucie humoru mnie nie śmieszy. Chyba mam polskiego kija w dupie.

Polski Bus to koszmar. Ciaśniej te fotele upchnijcie, bulwy.

Nocleg w akademiku w parku. Nie dopisali, że park mieści się na górze. Moja kulpa, nie sprawdziłam. Akademik na samym szczycie (pic.). Jakieś 300 metrów, po pijaku tak z 700.

Z pozytywów to tak: kebab, pizza, czarna wiewiórka nad moją głową, absynt i nocne pijackie wyprawy do portiera na pogaduchy. Jestem kiepskim turystą.

#czechy #praga
Poprawie - Noo, teraz mogę powiedzieć, że jestem światowym człowiekiem. We Pradze się...

źródło: comment_JH4UjI9zvf8bOa5TQGDhLWZHH6XjZKsA.jpg

Pobierz
  • 9
@Poprawie: Bo na miasto najlepiej wyjść w nocy i nad ranem a nie po południu. Też jechałem PB i wiadomo jakie standardy mają, ale to cena mnie skusiła. bo bardzo tanio jak się wcześniej kupi. W Ciągu doby zdążyłem pół miast przejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Skavinski: Serio, nie za fajnie. Lampki powinny być nad każdymi siedzeniami, ale chyba coś majstrowali z liczbą rzędów, bo co ok. 1,5 rzędu są. Ciasnota. @ubeusz ma coś koło 185 cm, niech się wypowie, jak fajnie było i dlaczego to był ostatni raz busem :P