Wpis z mikrobloga

Mam dla Was #protip odnośnie sprzątania, choć już trochę późno, ale może się jeszcze komuś przyda. Jeśli #rozowypasek każe Wam posprzątać coś co jest czyste, to zamiast się kłócić lepiej rozegrać to inaczej. np.
- Mirek posprzątaj łazienkę.
- Czysto jest w łazience
- Hurr Durr święta, brudna łazienka trzeba posprzątać
Tak nie róbcie, bo jak różowy mówi, że trzeba posprzątać, to trzeba choćby się ta łazienka świeciła. Lepiej poczekajcie jak różowy wyjdzie na dłuższą chwilę np. na zakupy i po powrocie udawajcie, że sprzątaliście. Zapytajcie czy może być. Dla niepoznaki przestawcie kilka pierdół, żeby było widać, że coś było ruszane.

U mnie podobno płytki na ścianach były brudne, a po oględzinach jest już "dużo lepiej". Nic nie zrobiłem. Wszyscy zadowoleni.
keyah - Mam dla Was #protip odnośnie sprzątania, choć już trochę późno, ale może się ...

źródło: comment_zmUzRUw0y61EVYhkoYvYpzEqr1VxL9JS.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@keyah: zaplusowałam... może mój #niebieskipasek chociaż to przeczyta i będzie udawał, że coś robi a nie gra w jakąś grę (serio... nic porywającego, żeby to jeszcze była jakaś porządna gra). W ramach protestu muszę coś wymyślić.
  • Odpowiedz
@keyah: przepraszam za wtrącenie polityki ale tak samo działa lewacka logika , narzekać obłożyć podatkiem potem , wprowadzić nowe regulacje , podmiot idzie na dno ,dać dotację na końcu głupi sie cieszy
  • Odpowiedz
@keyah: Ejj to ja tak pół życia u siebie robiłem, jak mi mame sprzątać kazała. Jak wychodziła gdzieś to moczyłem mopa i wiadro że niby używałem xD
  • Odpowiedz