Wpis z mikrobloga

Wszystkim Polakom, a szczególnie tym mnie najbliższym tym,"drugiego sortu, komunistom i złodziejom" życzę Wesołych Świąt, chociaż w dzisiejszej sytuacji wesołych Świąt zabrzmi ponuro, to niech te Święta chociaż Zdrowe i Spokojne będą. Niech Nowy Rok przyniesie nam powrót do normalności i przywróci wartość słowom.
A wam, ludziom pysznym i fałszywym, wam krzywoprzysiężcom, wam w waszym mniemaniu ludziom :pierwszego sortu" opamiętania życzę. Przypominam że Bogu przysięgaliście szanować i chronić prawa Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, każdy z was dumnie wypowiedział formułę "Tak mi dopomóż Bóg", tak niewiele dni minęło a podeptaliście i splugawili obiekt waszej przysięgi, najwyższe prawo Rzeczypospolitej, proszę opamiętajcie się, jeszcze jest czas. Jeżeli jesteście już do cna zepsuci, jeżeli sumień już nie macie, życzenia moje powtórzę za Wieszczem: Wy Judasze Iskarioci! Bodajeście konali w rozpaczy! Bodaj wasze rody wygasły! Bodaj diabli z was dusze wywlekły... Zdrajcy! Zdrajcy! Po trzykroć zdrajcy! Od siebie dorzucę, Po trzykroć krzywoprzysiężcy! Tego ja stary człowiek będę wam życzył!
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzieju41: Przecież oni zaczynają dzień i kończą od wycierania pysków Bogiem, pora im przypomnieć że Bóg może też jest "gorszego sortu" i jeżeli oni tak wierzą jak deklarują to po śmierci może ich spotkać przykra niespodzianka.
  • Odpowiedz