Wpis z mikrobloga

@Rain_: po pierwsze wspieram niebieskiego w tym jakże babskim zajęciu, sam się w to bawię więc wiem jak inne niebieskie na to patrzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) po drugie jakie masz materiały? Nie musisz mieć jakiś super, bardzo specjalistycznych na początek. Na podkład można wziąć białą farbę z budowlańca, za lakier może być zwykły bezbarwny do drewna jak masz, byle się nie lepił po wyschnięciu. Na upartego
@Rain_: na allegro są fajne zestawy startowe w granicach do 30zł (tych droższych nie ma co brać), w moim był podkład, dwie farby, spękacz, klej do decu, lakier, szkatułka, pędzelek i serwetki chyba ze 2 czy 3. Takie coś jest w sumie bardzo dobre bo masz wszystkiego po trochu ale nie za dużo i jak ci nie podejdzie to nie ma żalu, że wywalisz 3/4 słoika, a te wszystkie spękacze i
@Rain_: aktualnie mam ten i jest cudowny Vidaron miałem też ten i był całkiem spoko Altax najważniejsze żeby był bezbarwny. Wiem, że polecają też lakier jachtowy, ale jest drogi i nigdy go nie miałem. Jak masz u siebie sklep dla plastyka też możesz zajrzeć, może coś doradzą, ale nie liczyłbym, że będą mieli coś taniego.