Wpis z mikrobloga

Jak na bistro w takiej lokalizacji to cena nie przystająca. Jest tyle miejsc we Wrocławiu, które oferują świetne jedzenie w normalnej cenie, że dzięki ale nie


@zn44: Czekaj. Cena nieprzystająca do lokalizacji? xD
Słuchaj, za takie jedzenie w centrum byś zapłacił spokojnie dwa razy więcej.

@UnknowUser: To nie jest burgerownia sensu stricte. A cenę podałem standardowego głównego dania. Codziennie jest inne menu.

1.85 faceta 80+kg sie tam nei naje glownym
@Roszp: W bistro? 0_0 Nie wiem w jakim świecie żyjesz :D Niedaleko Was w Prostych Smakach placek po węgiersku zabija. W centrum choćby w Lesie, będzie troszkę taniej, a smakowo nie gorzej. Cztery Jelenie, też ciekawe, a lokalizacja lepsza i cena drastycznie niższa (choć porcje mniejsze). Jedyne co mi bardzo u Was smakowało, to desery (i tutaj cena choć wysoka to rozsądna).
W centrum choćby w Lesie, będzie troszkę taniej


@zn44: Wytłumacz mi tę logikę, bo nie rozumiem:
Dania mają być tańsze, w lokalizacji, gdzie płaci się kilkukrotnie więcej za wynajem?

P.S. Znajdź mi stek w cenie około 30 zł, albo poliki wołowe ( )

I w ogóle o jakich "nas" mówisz? Ja jestem zwykłym mireczkiem z wrocławia, który tam wpada raz na ruski rok, lol.
@Roszp: po zdjęciu tego nie widać.

Znajdź mi stek w cenie około 30 zł, albo poliki wołowe ( )

Z tym się kłucić nie będę, ale codziennie steka nie serwują :)
Ja poprostu wyrażam swoją opinię, jedzenie jest faktycznie bardzo ładnie podane, ale jak dla mnie to więcej jest w tym "bajeru", niż smaku. Wyszukane nazwy itp. to nie moja broszka :). Może poprostu jak tam