Wpis z mikrobloga

#reklamakreatywna odcinek 17

2009 rok. Włochy. Agencja: JWT Milan.

https://www.youtube.com/watch?v=tEqJV1acgN4

Pieprzona wiśnia na torcie kreatywnych kampanii. Do dzisiaj jak oglądam/opowiadam/o tej reklamie mam ciarki. Genialne.
Polecam obejrzeć filmik (angielski na poziomie tuska wymagany). W skrócie: Heineken namówił dziewczyny i profesorów aby kibiców w dniu waznego meczu wyciągnąć na wieczór poezji i muzyki.... #!$%@? ciarki mam. Oglądajcie. (przepraszam za jakość video)

#mecz #pijzwykopem #pilkanozna #ligamistrzow #niebieskiepaski
  • 13
@katalizat0r: Kurde to jest nieźle cienkie. Czyli chodzi tylko o to, że zostało sfilmowane to jak ktoś prosi, jak ktoś inny się praktycznie odrazu zgadza, idzie a tam tekścik o meczu na rzutniku? Jeśli tak to sory, ale sporo musieli zabulić tym telwizjom za pokazanie tej akcji gdzie kolwiek.
@katalizat0r: No tak, to widziałem, ale kto kurde woli transmisję meczu od obecności na meczu??!!
Ja miałem nadzieję, że nagle się pojawią pod meczem i to z vip biletami, a nie transmisja na telebimie zamiast obecności na meczu z kumplami. Cienkie to.
No tak, to widziałem, ale kto kurde woli transmisję meczu od obecności na meczu??!!


@panjan1111: widzę, że kolega ma problemy z ogarnianiem, chętnie pomogę.

Oni nie wybierali między transmisją a obecnością na meczu. Mieli zamiar ten mecz oglądać sami w domu.
@Kiziak: A to przeoczyłem. W takim razie bardzo cienka stawka. Gdyby gość miał bilet, a później z miłości do dziewczyny dał się namówić na nudny koncert, a na końcu by się okazało że laska wywiozła go jednak na mecz i dostałby bilety vip, gdzie czekali by jego kumple to by dopiero reklama była. A tak to facet miał znudzony przed TV oglądać mecz, poszedł od nie chcenia na koncert i jednak
@Kiziak: Reklama tak jak napisałem cienka. Znam się bardzo dobrze na kinematografii, wiem o co chodzi, jak rozkładać historie na czynniki pierwsze, itd. Zrobiłem w życiu kilka reklam radiowych za czasów studiów, a do samej reklamy jeszcze na pewno wrócę. To co napisałem by ją uratowało. A tak jest po prostu cienka, ot kilka osób może się nią zainteresować, którzy nie mają jakiś większych wymagań od historii. Hobby aż mam za