Wpis z mikrobloga

FACET OBEJRZAŁ STAR WARSY W ZŁEJ KOLEJNOŚĆI I KOMPLETNIE NIE ROZUMIE NAJNOWSZEJ CZĘŚCI

Wychodząc z kina w skrajnej złości i wyrzucając niemal nietknięty kubeł popcornu, Piotr Zalewski z Gliwic nie kryje zdenerwowania. Podczas gdy fani sagi radzili mu, żeby rozpoczął przygodę z Gwiezdnymi Wojnami w „jedyny poprawny sposób”, czyli od części IV-VI, i żeby dopiero potem obejrzał części I-III, Piotr stwierdził, że brakuje w tym logiki.

„Wydawało mi się, och ja głupi, że oglądać serię od czwartej części, to jak oglądać film od środka, i to tylko po to, żeby potem obejrzeć jego początek. Myliłem się. Powinienem być mądrzejszy i słuchać znawców, zamiast rozsądku. Nie da się zrozumieć sagi, jeśli obejrzy się ją od początku do końca”.

Adrian Lewicki, były już znajomy Piotra, założyciel fanowskiego zakonu Sithów, status Lord, level 67, twierdzi, że oglądanie dzieł George’a Lucasa od pierwszych części to pogwałcenie kodeksu Star Warsów, i że gdyby spotkał na swojej drodze Piotra, to poraziłby go Błyskawicą Mocy, którą ma aktualnie na 33 levelu.

Super Informer

#superinformer #heheszki #pasta #starwars #sith
SuperInformer - FACET OBEJRZAŁ STAR WARSY W ZŁEJ KOLEJNOŚĆI I KOMPLETNIE NIE ROZUMIE ...

źródło: comment_Rb5NYcQVY4V422R0sxZxcE7wPPO1b3Jw.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz