Wpis z mikrobloga

@b0b3kpl: to ten chłop ma nawet swoją ksywe? xD
mało się nie osralem pare tygodni temu, jak ten facet najpierw się na mnie podejrzenie patrzył jak wyplacam kasę z bankomatu, a potem ze wzrokiem #!$%@? zaczĄł kierować w moją stronę (godzina 20:30, ludzi 0)
2/10, nie polecam
  • Odpowiedz
Wołam wszystkich zainteresowanych sprawą:
@Napleton: @bian: @tiger5000: @hufosterex: @Przedmidorrr: @Domas3: @Zolter: @kondziox88: @SprzedamPlusa: @Skelly: @mlg20:
Chcę was tylko uprzedzić że przez najbliższe dwa tygodnie na pewno niczego nie wniosę do sprawy. Dzisiaj (poza chwilą przerwy którą wykorzystałem do napisania tego wpisu) nie miałem czasu na szukanie sprzątaczek w A1. Jutro mam wolne, a co za tym idzie na uczelni pojawię się
  • Odpowiedz
@b0b3kpl: Pamiętam mój pierwszy dzień w A-0. Spóźniłem się na pierwsze zajęcia w semestrze. Nie wiedziałem jak numerowane są sale w tym budynku, więc podbijam do Pana Całki. Pytam się gdzie jest sala 130. Pan Całka narysował dziwny znak w powietrzu i się obrócił. Dopiero na zajęciach z rachunku różniczkowego zajarzyłem co to był za tajemny znak ( )
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: @IreuN: @b0b3kpl: @gurken: Jak wrócę po weekendzie na AGH po krótce opisze jego historie. W ostatnim czasie osoba o której mowa ma pewne problemy a i jego stan psychiczny uległ pogorszeniu wg mnie. Często można go teraz spotkać jak spaceruje miedzy jezdniami na ATW przed wejściem do A0. Kilka osób juz pisało o tym, tak ten Człowiek otrzymuje pomoc od kolegów z Uczelni i ludzi pracujących czy
  • Odpowiedz