Wpis z mikrobloga

@skislam: nie bo dużo by opowiadać ;) ja tam nie mogę się już doczekać środy żeby można było sobie spokojnie po pracy wyruszyć na święta do Polski i odpocząć trochę od tych zadufanych, zachlanych i egoistycznych gęb :)
  • Odpowiedz
@sunriser90: sa dwa rodzaje emigracji, ludzie ktorzy caly czas narzekaja na wszystko dookola, gdyz za bardzo tesknia za wszystkim co polskie, jezeli jestes z nimi to troche lipa, to jest mentalnie meczace, nawet jezeli to starasz sie ignorowac. Jezeli mozesz to sproboj poznac ta druga grupe, ktora sie asymiluje i proboje zostawic poprzednie polskie zycie z tylu.
  • Odpowiedz
@sorek: nie od dobrobytu tylko raczej #!$%@? i frustracji, pracuje w Niemczech i nie chciałbyś wiedzieć ile zarabiam bo byś mnie wyśmiał...
ps. pewnie tyle co ty w pl jak nie mniej :)
  • Odpowiedz
czy ktoś z was pracujących za granicą ma czasami podobne przemyślenia?


@sunriser90: Ja nie, zwyczajnie nie mam czasu myśleć o takich głupotach, nie zajmuje mnie życie innych nieznajomych emigrantów, zajmuję się sobą i swoim życiem a co, jak, gdzie i po co robią inni nic mnie nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@sunriser90: nie siedze w PL tylko w jukej xD Po co tam siedzisz? Spotykasz ludzi którzy pracują i zarabiają tyle co Ty i narzekasz na tych Polaków, no pls xD
  • Odpowiedz