Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy nowo przybyły do Norwegii Polak przychodzi na imprezę do domu obcokrajowca z towarzystwem międzynarodowym, zaczyna napierdzielać pół nocy o husarii, patriotyzmie, dumie narodowej, o tym, że inne narody mogą Polsce buty czyścić (az go pytałam czy ma może konto na wypoku xD), prowokuje innych facetów nawalając ich w torsy i pytając czemu nie oddają, a potem się dziwi, że dostał w ryło i grozi, że wróci z kolegami. Po czym trzeba go łapać na ulicy, bo chce obcym ludziom rozwalać auta metalową rurą. Taka reklama naszego kraju, niestety, nie jedyny tego typu przypadek, z jakim się spotkałam. Wstyd jak #!$%@?.
#oswiadczenie #emigracja
  • 30
  • Odpowiedz
@indeed: zdarza się. Niektórzy mają problemy z dobrym wychowaniem. Narzekają na obcokrajowców w polsce, że nie potrafią się zachować a sami robią to samo,gdy są gościem w innym kraju.
  • Odpowiedz
@indeed: Zdecydowanie nie chce generalizować ale ode mnie z osiedla właściwie cala najgorsza patologia wyjechała za granicę do roboty (albo są w więzieniu).
  • Odpowiedz
zaczyna napierdzielać pół nocy o husarii, patriotyzmie, dumie narodowej, o tym, że inne narody mogą Polsce buty czyścić (az go pytałam czy ma może konto na wypoku xD)


@indeed: tak? A wiesz kto będzie bronił Polski jak nas napadną? Twój "chłopak" w rurkach?

  • Odpowiedz