PIERWSZY_KOMENTARZ PIERWSZY_KOMENTARZ 20.12.2015, 01:58:59 2 + @RudyLis: TAŃCZYMY JAKBY JUTRA MIAŁO NIE BYĆ, A PRZECIEŻ JEST!
WebSkee WebSkee 20.12.2015, 02:49:51 2 + @PIERWSZY_KOMENTARZ: I CAŁA NOC SIĘ ZMIENIA W NASZYCH OCZACH W POLARNY DZIEEEEEŃ
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link