Wpis z mikrobloga

Zadzwoniłem przed chwilą do Banggood na ten ich chiński numer żeby zapytać czy to prawda, że niektórzy (np. z wykopu) mają informację, że kupione za kupony test02 produkty został wysłane. Otóż jak się spodziewaliście, it's a bait. Nikt nic nie dostanie, natomiast jest szykowana forma rekompensaty, ale nie chcieli powiedzieć co dokładnie, bo jeszcze nie ustalili i trzeba czekać na maila. Więc jak ktoś jeszcze chce tu wstawić info, że dostanie powerbank za 2zł to niech #!$%@?.

#banggood
  • 5
Zadzwoniłem przed chwilą do Banggood na ten ich chiński numer żeby zapytać czy to prawda, że niektórzy (z wykopu) mają informację, że kupione za kupony test02 produkty został wysłane. Otóż jak się spodziewaliście, it's a bait. Nikt nic nie dostanie, natomiast jest szykowana forma rekompensaty, ale nie chcieli powiedzieć co dokładnie, bo jeszcze nie ustalili i trzeba czekać na maila. Więc jak ktoś jeszcze chce tu wstawić info, że dostanie powerbank za
psposki - > Zadzwoniłem przed chwilą do Banggood na ten ich chiński numer żeby zapyta...

źródło: comment_GhF9TT9jBN6dEaPfIc0yodvWdqy1jkXy.jpg

Pobierz