Wpis z mikrobloga

@mat759: Polski Disney XD nie wyemitował jeszcze kolejnych odcinków. Pewnie wznowią emisję na wiosnę albo nawet później, bo niewiele im ich zostało do końca sezonu.
Szczerze mówiąc, nie widzę powodu, żeby czekać na polski dubbing, który, mówiąc delikatnie, szału nie robi (głos Eureki/Bonnie to jakaś tragedia, a słuchając czołówki, nie wiedziałem, czy mam się śmiać, czy płakać). Polecam wersję z angielskimi napisami albo z amerykańskim dubbingiem, który jest o kilka klas
@jigen: Według mnie nie jest aż tak źle. Nie zależy mi, żeby szybko je obejrzeć. Mam czas. Chodzi mi głównie o to, że Disney XD leci w kulki z emisją nowych odcinków.
@mat759: Ale przecież tak było zawsze, czy to na Polsacie, czy na Jetixie, czy teraz na Disney XD. Zauważ, że w Stanach i Japonii leci jeden odcinek tygodniowo, a u nas od zawsze puszczają, jeśli dobrze pamiętam, przynajmniej 3, więc muszą robić takie przerwy. Do tego wersją bazową dla naszego tłumaczenia nie jest ta japońska, tylko amerykańska, która też jest puszczana później niż oryginał.
@jigen: Nie wiem jak było z emisją, bo niedawno skończyłem oglądać zaległe odcinki. W telewizji widziałem co najwyżej Master Quest, a i to jakieś 10 lat temu. Skoro tak robią już od dłuższego czasu to trudno, wolałbym 1 tygodniowo. Domyślałem się, że tłumaczą z amerykańskiej wersji, chodziło mi po prostu że wiem jakie odcinki już wyemitowali w japońskiej i amerykańskiej wersji.