Wpis z mikrobloga

@Kuracyja: przybliżysz o co tu chodzi? To jakiś dodatek a'la fspassangers? Muszę latać na vatsim? P3dv3 ogarnia? W sumie mogę polatać w takim czymś do premiery nowej wersji fspassangers.
  • Odpowiedz
@newerty:
1. Można latać na singlu
2. Trzeba ściągnąć klienta i FSUIPC (?), wszystko jest na głównej FSAirlines
3. Klient jest dla FSX i X-Plane
FSAirlines to taka baza danych dla VA jakby. Z tym, że w symulatorze robisz loty, a na stronie zajmujesz się resztą (rozkład, samoloty etc.) - wszystko jest na Wiki.
  • Odpowiedz
@Kuracyja: jak po fsuipc to p3dv3 poleci. Kup Dash'a 8 Q 400 dla linii to jutro zrobię sobie jakieś fajne malowanie i polatam ;) Nie będzie problemu jeżeli nie będę latał po Polsce? Chociaż w sumie z EPGD polatać przez Bałtyk mogę. A powiesz mi jak punkty za loty są zdobywane? Jakość lądowań itp sie liczy? Dopiero wyczuwam Dash'a który nie jest symulatorem klikania przycisków - a przynajmniej nie takim
  • Odpowiedz
@Kuracyja: jeżeli program łączy sie z symulatorem za pomocą fsuipc to nie ma większego znaczenia którego symulatora używam, dopóki fsuipc go obsługuje.
  • Odpowiedz
@Kuracyja: to jeszcze muszę ogarnąć lotniska drzewieckiego. Nie wiem czy juz ma patche do p3dv3. Gość więcej z chomikiem działa niż ze swoimi sceneriami.
  • Odpowiedz