Wpis z mikrobloga

ale akcja w calej rodzinie u mnie , gadają co odwalilem XD
dziadek(70lat) powiedzial ze nie przyjezdza do nas na swięta, z zaprosili go znajomi (na miejscu), a on, że ledwo chodzi bo ma problemy z nogami to odmówił nam przyjazdu.,Wkurzył mnie, zadzwoniłem do niego. Brak kontaktu od roku chyba
i mowie mu bo wiem, że to materialista, a ja znam materialistów za pan brat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to mówie, że jeśli nie przyjedzie, to nie dostanie zajebistego prezentu .ON zebym dal ciotce ktora przyjedzie, a ja mowie ze takiego #!$%@? i go sprzedaje w takim razie XD i serio bym to zrobil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a temu jak nie odwaliło myslalem ze zejde XD
co to jest do cholery?- ciągle się pytał
nie powiedzialem mu i teraz wyda 2x wiecej na pendolino żeby przyjechac i to dostać, bo nie ma opcji żeby nie wiedział co to jest XD Facet który ledwo chodzi, został uzdrowiony ()
a przekonać dziadka w tym co mówi moja rodzina jest mniej prawdopodobne niż trafić 6 w totka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#coolstory #truestory #
  • 22
@mlg20: Jaki wredny troll Ci to polecił? Amphora to akurat mocno kwestia gustu, ale Poniatowski, to nie jest dobry tytoń... Fajka całkiem ładna. Dziadek pali fajkę czy tak w ramach czegoś nowego mu kupiłeś? :)
@Jimp: Polecił mi bardzo cycaty różowy,który widać ogólnie się nie znał, bo pytałem o fajki i wymiękła :P Ogólnie fajeczka z jakiegoś lepszego drewna, bez wymiennego ustnika z tego co widać więc profit.Dokupiłem jeszcze np ubijarke,zapałki specjalne itd. Dziadek chyba od 50ilus lat pali papierosy.Przeważnie skręca taki ciężki tytoń.Za gówniaka u niego próbowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikotyna zresztą to część niego.Chyba raz próbował rzucić to prawie
@mlg20: Z "lepszego drewna" to znaczy z wrzośca, ale to zależy ile dałeś. Wrzoścowe fajki zaczynają się jakoś od 80 złotych, chociaż można kupić też tańsze. 60-70. Reszta to drzewa owocowe.
Fajki owocowe zabijają początkujących palaczy fajki, ponieważ grzeje się to jak piec i parzą w łapy, fajki zostają przepalone, języki poparzone. Do tego bywa, że są smarowane od środka jakimś gównem i tytoń z nich smakuje okropnie. Także wielu początkujących
@Jimp: hehe twój post przypomina mi pastę o chodzeniu po bułki :P

Poniatowski to nie jest dobry wybór, lepiej kup Mr. Tobacco za 9999 zł w naszym sklepie online, coraz więcej amatorów się pcha do palenia fajek, ale płuca to macie pewnie takie same od urodzenia i wam #!$%@?ą po dwóch dniach ciumkania hehe xD
@8Dawid88: Nom. Włączył mi się tryb eksperta. Pewnie dlatego, że na wykopie zawsze pełno różnego typu postów o e-papierosach a nikt nie szanuje fajek, także musiałem z siebie trochę wyrzucić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale trzeba przyznać, że nie zaproponowałem "Nie lepiej dołożyć 500 złotych i kupić coś lepszego?" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wręcz przeciwnie, fajki kukurydziane są naprawdę tanie.
@8Dawid88: Wrzucam gratis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.


TO po 10 sekundach masz


Witam, zły dział!
@Jimp: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A takie pytanko. Jesteś 71 letnim emerytowanym rektorem uczelni wyższej z sumiastym wąsem a'la Piłsudski z dużym domem na Mazurach z majestatycznym Bernardynem mieszkającym w dużej, dębowej budzie w ogrodzie i kochającą żoną z którą jesteś w związku małżeńskim nieprzerwanie od 55 lat, a ten post powyżej dodałeś sprzed swojego kominka popijając 10 letnie whisky- prezent od twojego szanownego kolegi- dowódcy 6
@Jimp: wyciorków 500sztuk mu kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajka za 140zł, ogólnie według mnie była najładniejsza na wystawie.Ani za duża,ani za mała i idealnie się błyszczy(zdjęcie nie pokazuje). Pewnie i drogi, więc będę mu dokupywał tytoń jak będę wpadał. Znając go to zacznie swój z fajek tam pchać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem co to fajki kukurydziane,ale juz jest ta kupiona
@mlg20: To już bardzo dobra fajka za taką cenę. Na pewno wrzoścowa. Z fajką, to Ci dobrze pani doradziła. Filtry się raczej dokupuje. Jest ich parę rodzajów i są zdecydowanie za drogie jak na coś co się dość często wymienia. Ja osobiście palę bez filtra, bo filtry się syfią a razem z nim cybuch a paląc fajkę i tak się nie zaciągasz, więc nie wiadomo co tam filtrować. Na pewno zabroń