Wpis z mikrobloga

ale akcja w calej rodzinie u mnie , gadają co odwalilem XD
dziadek(70lat) powiedzial ze nie przyjezdza do nas na swięta, z zaprosili go znajomi (na miejscu), a on, że ledwo chodzi bo ma problemy z nogami to odmówił nam przyjazdu.,Wkurzył mnie, zadzwoniłem do niego. Brak kontaktu od roku chyba
i mowie mu bo wiem, że to materialista, a ja znam materialistów za pan brat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to mówie, że jeśli nie przyjedzie, to nie dostanie zajebistego prezentu .ON zebym dal ciotce ktora przyjedzie, a ja mowie ze takiego #!$%@? i go sprzedaje w takim razie XD i serio bym to zrobil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a temu jak nie odwaliło myslalem ze zejde XD
co to jest do cholery?- ciągle się pytał
nie powiedzialem mu i teraz wyda 2x wiecej na pendolino żeby przyjechac i to dostać, bo nie ma opcji żeby nie wiedział co to jest XD Facet który ledwo chodzi, został uzdrowiony ()
a przekonać dziadka w tym co mówi moja rodzina jest mniej prawdopodobne niż trafić 6 w totka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#coolstory #truestory #
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jimp: sam wybierałem fajke! Pytałem się tylko o różnice fajek z tym cybuchem metalowym co są takim zamykanym,czy tam jest większa temperatura itd i nie wiedziala. Fajeczka mi wpadła w oko,jak już kupować to jestem zdania,że lepszej jakosci.Akurat byla na koncu więc pasek się fajnie musial rozciągnac by ja wyjac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Akurat byla na koncu więc pasek się fajnie musial rozciągnac by ja wyjac


@mlg20: Czyli to była jedyna fajka przeznaczenia, która spełnia męskie pragnienia. Zaprawę, dobry wybór.
  • Odpowiedz