Wpis z mikrobloga

Będę niezwykle zachwycony, jeśli oprócz palaczy w tramwajach/autobusach, nie będą jeździć także:
1) żule walący moczem z 10 metrów, z obrzyganymi i zafajdanymi spodniami
2) pajace z plecakami na plecach [a w tramwaju tłoczno - zajmują 2 miejsca, szturchają tymi plecakami bez opamiętania]
3) pajace, które boją się korzystać z innej przestrzeni tramwaju niż 1 metr od drzwi
4) pajace, które nie rozumieją, że w drzwiach tramwaju są fotokomórki i stanie w nich blokuje ich zamknięcie, co przedłuża wszystkim podróż
5) pajace, które przepychają się do wyjścia nie znając elementarnego słownictwa grzecznościowego ["przepraszam"]
6) pajace [dotyczy to głównie starszych, ok.80-letnich pajaców], które chcąc wejść do tramwaju, nie pozwalają pasażerom wyjść, no bo "ja muszę wejść czym prędzej, bo mi zajmą miejsce"

Więcej pajaców nie pamiętam. Wszystkich serdecznie nienawidzę. A Ciebie Mirku Cielesny, proszę o plusa i zrozumienie. [plusa nie musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°) ]

#boldupy #tramwaje
  • 9
2) pajace z plecakami na plecach [a w tramwaju tłoczno - zajmują 2 miejsca, szturchają tymi plecakami bez opamiętania]

3) pajace, które boją się korzystać z innej przestrzeni tramwaju niż 1 metr od drzwi


@albert-penrose: jak mam plecak to raczej nie idę dalej, żeby nie szturchać więcej:P