Wpis z mikrobloga

@fervi: A jeszcze za trochę dłużej z Tegrą X2, więc nie opłaca się kupować tego z Tegrą X1 :P Tak myśląc to nigdy niczego nie będzie warto kupować bo zawsze będzie coś nowego za jakiś czas. Np. telefonu, bo teraz rynek telefonii galopuje jak cholera, tak jak kiedyś rynek laptopowy. Teraz laptopowy trochę się zatrzymał a telefony (flagowce) co pół roku mają premierę. Nie wiadomo też czy ten z Tegrą X1
@Piw_Benzyna: Ale nie mówię by nie brać wcale tabletów, bo jutro wyjdzie nowszy.
Tylko jeśli ma się takie wymagania, by brać K1, to znaczy, że X1 powinien być lepszy do tych celów (Gamingowych) i starczy na dłużej pod względem technologicznym.
@fervi: Racja, racja ale jak z różnica w cenie? Np. z motoryzacji z Oplami jest tak, że po wprowadzeniu na rynek nowego modelu, stary produkowany jest jeszcze przez 2-3 lata pod nazwą np. Astra Classic i oczywiście niższej cenie. Dzieje się tak bo to wciąż nowy samochód i jeździ całkiem dobrze a kosztuje 3/4 cent nowego modelu.
@fervi: tylko że dla mnie to w 99% androidtv do grania mam xbox one i ps3 ;) chodziło mi głownie o xbmc i bezproblemowe odtwarzanie filmów z NASa Mam też xtreamera ale to bije go na głowę
@niko777: To możesz kupić, filmy bezproblemowo obsługują nawet tablety za 300zł, chociaż teraz promuje się h265, który mogą nie dać rady


@fervi: już stoi na półce ;) no i to jest w stanie uciągnąć 4k w przyszłości .