Wpis z mikrobloga

To jest Roy Malone Remix. Oryginał brzmi inaczej. Autorem jest Chris Brann - obecnie tworzący jako Ananda Project. To jest soczysty house. Polecam. Choć takiej popularności jak w 1998 roku nie zyskał nigdy.
@Bozyszcze: Kiedyś, za czasów gówniarstwa znalazłem w tramwaju kasetę, na której był między innymi ten kawałek. Przez jakiś tydzień codziennie katowałem nim siebie i mojego walkmana. Niestety nie znałem tytułu, a kaseta w końcu gdzieś mi się zawieruszyła. Kilka lat nie mogłem znaleźć tego #!$%@? utworu! Aż pewnego razu, gdy robiłem coś w kuchni doszły mnie znajome dźwięki. Wchodzę do pokoju, a tu JEB! Na MTV( jak jeszcze była tam muzyka)
@Pan-K: Ten termin odnosi się raczej do "świeższych" roczników. Ja gdybym urodził się 3-4 lata później, to bym się załapał do gimnazjum, a mam 30+ lat. Oczywiście GitS-a znam od lat w formie filmowej/serialowej/książkowej.
Ten tag, to jeszcze pół biedy. W polskim i światowym necie megapopularna jest tematyka lat 90-tych. I do niego aspiruje wiele roczników. Zarówno ci co jako dzieci/nastolatki korzystali z uciech w tamtych latach, jak i ci co zaczynali dopiero raczkować w tamtym dziesięcioleciu:)
Edit: W sumie to lata 90-te i gimbynieznajo to jedno i to samo:)