Wpis z mikrobloga

Te wymówki mnie najbardziej bawią, na pierwszym miejscu jest jednak klasyczne "dodaję bo kolega mnie zmusił"


@Svercelka: igzekli. Mnie kilka osób "natchnęło" do zrobienia paru zarzutek na wypoken, ale do zrobienia #pokazmorde to by mnie musiał zmusić chyba tylko oddział ABW w mojej chacie.
  • Odpowiedz
Masz rację, dramat A to temu bo mnie wręcz #!$%@? takie pisanie typu 'ojej to ja błagam nie każcie mi usuwać konta wiem że okropne itd.' 'to ja wiem ze jestem gruba śmiejcie się jakoś przeżyję '. Wy #rozowepaski piszecie tak tylko po to żeby usłyszeć że' no co ty jest spoko '?
  • Odpowiedz
@papalila: No dobra, pokaż morde chyba jest po to, żeby usłyszeć opinii niezależnych wypokowych ekspertów do spraw fotografii, urody, oświetlenia, włosów, kosmetyków, ubrań, dekoracji wnętrz itd.

To masz tu moją:


Kilogramy dodają ci z pięć lat, natomiast z drugiej strony krótki odcinek między górną wargą a nosem sprawa, że wyglądasz na młodszą. Ciężko więc mi ocenić, ale strzelam w ciemno lvl23. Zdjęcia z dołu, ani z góry nigdy nie są
  • Odpowiedz
@thekrepa: Pierwszy konstruktywny komentarz, więc konstruktywnie postaram się odpowiedzieć :) Nie musicie mi wierzyć, nie było to #pokazmorde z premedytacja - zdjęcie znalezione przez kolegów w katalogu ze sweet fociami - robionymi od tak, nie wiem po co, ale na pewno nie po to, żeby wrzucać je w internety :)

Oczy mam duże, tak samo źrenice - to nie jest udawane. W gimnazjum nauczyciel historii wysłał mnie nawet
  • Odpowiedz