Wpis z mikrobloga

No nieźle.

Ostatnie 24h na portalu ze śmiesznym obrazkami:
- PiS super
- autorytet od kopania szmatki przez spoconych facetów Stanowski broni ciemiężonego PiSu
- autorytet w-------y bloger w kominiarce (LOL!) broni ciemiężonego PiSu
- autorytet Migała broni JarKacza


- PiS super
- pluralyzm musi być, wepchnijmy na główną ze 3 wypowiedzi posłów partii Przystawka '15
- PAD z autorskim wzorem worka na zwłoki śmieszków
- PAD taki uśmiechnięty, taki sympatyczny, tak bardzo bez kartki, taki prawnik wow


- PiS super.

Nie sądziłem że dożyję czasów gdy poziom wykopu będzie zawyżała pani od z tym się ruchałam, z tamtym się ruchałam, a temu obciągnęłam.

#neuropa #rigcz #tubapropagandowa
Dutch - No nieźle.

Ostatnie 24h na portalu ze śmiesznym obrazkami:
- PiS super
-...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dutch: wykop jest przesiąknięty nienawiścią do Polski i Polakami tego najlepszego sortu. Rzygać się chce, ale z wykopem jest jak z demokracją. Jak jest, każdy widzi, ale nic lepszego na razie nie wymyślono.
  • Odpowiedz
@Farrahan: pomniejsze odpryski dżeneralnego nurtu typu "Petru bankster", "KOD c-----y", "Sumliński super", "awans Ziemkiewicza" pozwoliłem sobie opuścić dla skrócenia przekazu, licząc na rigcz Czytelnika.
  • Odpowiedz
@Dutch: generalnie z mojego pragmatyczno-cynicznego-socjopatycznego punktu widzenia to co robi Swetru to majstersztyk.
Wezmę kredyt na partię, opłacę agencje PR i zadbam o wizerunek. Jeżeli sondaże nie będą szły w górę to kupie taki który mi pokaże wzrost poparcia a co za tym idzie ludzie faktycznie zaczną na mnie głosować (efekt grupy).
Dodatkowo stworzę marsz i zaprezentuje się jako motor opozycji, jedyny rozsądny opozycjonista w polskiej polityce,
Ponieważ jestem człowiekiem
  • Odpowiedz
@Dutch: Zapomniałeś o niezwykle ważnym autorytecie w postaci tego sarmackiego, leśnego dziadka w wojskowej kurtce czerwonym berecie upominającego się gorączkowo o dostęp do broni, który gromił Petru wychwalał Dudę.
  • Odpowiedz
@Dutch: Ja tam widze tylko podniecanie się Nowoczesna i lemingów, którzy ida za swetru tak jak 8 lat temu za tuskiem i niczego sie nie ucza :) Polacy nigdy sie nie naucza na bledach
  • Odpowiedz
@Slonx:

Fajnie, że jakiś anon z internetu, pogardliwie wypowiadający się o człowieku, który na kopaniu szmatki przez innych zbija niezłą kasę, nauczył się rozróżniania podstawowych pojęć.

Hola hola, ja pana nie obrażałem :|

Geniusz, miliarder, p-----y, filantrop, nie żaden anon
  • Odpowiedz
@smyl:

Ale ta piosenka to dla beki, czy nie wiesz, o czym ona jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie że wiem. To taki "easter egg", czekałem na kogoś co bardziej spostrzegawczego, kto mi to wytknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz