Wpis z mikrobloga

No nieźle.

Ostatnie 24h na portalu ze śmiesznym obrazkami:
- PiS super
- autorytet od kopania szmatki przez spoconych facetów Stanowski broni ciemiężonego PiSu
- autorytet #!$%@? bloger w kominiarce (LOL!) broni ciemiężonego PiSu
- autorytet Migała broni JarKacza


- PiS super
- pluralyzm musi być, wepchnijmy na główną ze 3 wypowiedzi posłów partii Przystawka '15
- PAD z autorskim wzorem worka na zwłoki śmieszków
- PAD taki uśmiechnięty, taki sympatyczny, tak bardzo bez kartki, taki prawnik wow


- PiS super.

Nie sądziłem że dożyję czasów gdy poziom wykopu będzie zawyżała pani od z tym się ruchałam, z tamtym się ruchałam, a temu obciągnęłam.

#neuropa #rigcz #tubapropagandowa
Dutch - No nieźle.

Ostatnie 24h na portalu ze śmiesznym obrazkami:
- PiS super
-...
  • 26
  • Odpowiedz
@Dutch: a na mirko ostatnio coraz częściej widzę ukłony z stronę petru, petru petru petru i pisory wstrętne, macie co chcieliśmy, a przecież petru ( ͡° ͜ʖ ͡°) także spokojnie, niedługo pewnie wykop będzie zasrany petru, jeżeli preferujesz to nad pis.

ciekawe czy to się jeszcze uspokoi, kiedyś tak nie było, pomimo odblokowanego tagu #polityka
  • Odpowiedz
@Dutch: Bo tylko oni są na tyle upośledzeni, żeby jakieś programy do wykopywania pisać i walczyć o swoją opcję na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD Przecież to idioci xD
Andrzeju nie denerwuj się.
  • Odpowiedz
@Slonx: i znowu się naprodukowałeś, i znowu inwektywa w białych rękawiczkach goni inwektywę, i znowu niepotrzebnie.
Ale że też lubię sobie jałowo podyskutować:

który na kopaniu szmatki przez innych zbija niezłą kasę

Samo to dyskwalifikuje Cię jako poważnego rozmówcę. Od kiedy kasa jest glejtem na bycie autorytetem? Dotyczy to też np. resortowych dzieci, też nieźle zarabiają? A może dajmy kody do rakiet balistycznych Radwańskiej albo Pistoriusowi? Zarabiają o niebo
  • Odpowiedz
@Dutch: w czym Kukiz jest przystawką PiS? W tym, że w większości głosuje przeciw karłowi i jego zastępom na dodatek racjonalnie i merytorycznie to uzasadniając?

Co do reszty mniej lub bardziej się zgadzam, ale zgadzam.
  • Odpowiedz
@Dutch:

Samo to dyskwalifikuje Cię jako poważnego rozmówcę. Od kiedy kasa jest glejtem na bycie autorytetem?


Wiesz, że tylko ty stosujesz tutaj taką implikację? Wiesz, że nie nazwałem go autorytetem i nigdy go za takiego nie uznałem?
Uważam zwyczajnie, że jak ktoś na śmiesznym sporcie zgarnia duże pieniądze, prowadząc własny biznes, to zasługuje na szacunek, bo najwidoczniej ma nieco oleju w głowie. Konkurencja w tej branży jest ogromna, tak się w niej wybić, to jest pewnego rodzaju osiągnięcie, więc pogardliwe określenia na temat takich ludzi zwyczajnie mnie
  • Odpowiedz