Wpis z mikrobloga

No nieźle.

Ostatnie 24h na portalu ze śmiesznym obrazkami:
- PiS super
- autorytet od kopania szmatki przez spoconych facetów Stanowski broni ciemiężonego PiSu
- autorytet #!$%@? bloger w kominiarce (LOL!) broni ciemiężonego PiSu
- autorytet Migała broni JarKacza


- PiS super
- pluralyzm musi być, wepchnijmy na główną ze 3 wypowiedzi posłów partii Przystawka '15
- PAD z autorskim wzorem worka na zwłoki śmieszków
- PAD taki uśmiechnięty, taki sympatyczny, tak bardzo bez kartki, taki prawnik wow


- PiS super.

Nie sądziłem że dożyję czasów gdy poziom wykopu będzie zawyżała pani od z tym się ruchałam, z tamtym się ruchałam, a temu obciągnęłam.

#neuropa #rigcz #tubapropagandowa
Dutch - No nieźle.

Ostatnie 24h na portalu ze śmiesznym obrazkami:
- PiS super
-...
  • 26
@Dutch: generalnie z mojego pragmatyczno-cynicznego-socjopatycznego punktu widzenia to co robi Swetru to majstersztyk.
Wezmę kredyt na partię, opłacę agencje PR i zadbam o wizerunek. Jeżeli sondaże nie będą szły w górę to kupie taki który mi pokaże wzrost poparcia a co za tym idzie ludzie faktycznie zaczną na mnie głosować (efekt grupy).
Dodatkowo stworzę marsz i zaprezentuje się jako motor opozycji, jedyny rozsądny opozycjonista w polskiej polityce,
Ponieważ jestem człowiekiem sukcesu,
autorytet od kopania szmatki przez spoconych facetów Stanowski broni ciemiężonego PiSu


@Dutch:

To bardzo ciekawe, zaiste. Jeszcze ciekawsze jest, czyje to są słowa:

PiS – moim zdaniem – zaczął rządy fatalnie. Łapczywie. Potwierdził wszystkie obawy ludzi, którzy głosowali na tę partię z ciężkim sercem lub też którzy po prostu nie oddali głosu na PO, ignorując antyPiS-owe ostrzeżenia. Ale jeśli ktoś chce ten rząd zwalczać – nie mam nic przeciwko – to
@Slonx:

Fajnie, że jakiś anon z internetu, pogardliwie wypowiadający się o człowieku, który na kopaniu szmatki przez innych zbija niezłą kasę, nauczył się rozróżniania podstawowych pojęć.

Hola hola, ja pana nie obrażałem :|

Geniusz, miliarder, playboy, filantrop, nie żaden anon z internetu :|

PS: niepotrzebnie się naprodukowałeś podniosłymi słowy (ale Ty chyba tak lubisz, nie?), zdanie człowieka dla którego gościu od kopania szmatki jest autorytetem jest mi naprawdę wysoce obojętne.
@Dutch:

Hola hola, ja pana nie obrażałem :|

Geniusz, miliarder, playboy, filantrop, nie żaden anon z internetu :|


Wyborny suchar, milordzie.

PS: niepotrzebnie się naprodukowałeś podniosłymi słowy (ale Ty chyba tak lubisz, nie?), zdanie człowieka dla którego gościu od kopania szmatki jest autorytetem jest mi naprawdę wysoce obojętne.


Kontekst zdania wskazuje, że mówisz o mnie, ale coś mi się tutaj nie zgadza... Przecież użytkownik wypoku narzekający na poziom portalu i innych