Wpis z mikrobloga

Pokażę Wam prawdziwego Janusza Allegro. Zamówiłem białą tablicę suchościeralną w sklepie na Allegro, który to reklamował się, że w odróżnieniu od konkurencji, która ma wnętrze tablicy z dykty, oni posiadają tablice wykonane z metalu (przez co nie pleśnieją, większy komfort pisania itp). Co się okazało? Wnętrze tablicy jest z kartonu (,)

#januszebiznesu #allegro #oszukujo #heheszki
bedney - Pokażę Wam prawdziwego Janusza Allegro. Zamówiłem białą tablicę suchościeral...

źródło: comment_EEJB4AU8h3ySw67xfzr5m1lZn0Vh2wIt.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@bedney: Tak jak koledzy wyżej pisali, opis aukcji nie jest zbyt przejrzysty, więc gość może się wykręcać, utrudnisz sobie tylko sprawę odsyłając na niezgodność towaru. Upewnij się tylko czy nie sprzedaje jako osoba prywatna a jako firma i odsyłaj. Nie zapomnij dołączyć wypełnionego oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość, która możesz pobrać na stronie UOKiK.
Przerabiałem ten temat nie raz. Co większe cwaniaki, żerują na niewiedzy konsumentów i
  • Odpowiedz
@bedney: W zasadzie to nie jest karton, tylko tektura falista, karton to opakowań do którego coś wkładasz. Materiał to tektura, w tym przypadku falista.
  • Odpowiedz