Wpis z mikrobloga

Pokażę Wam prawdziwego Janusza Allegro. Zamówiłem białą tablicę suchościeralną w sklepie na Allegro, który to reklamował się, że w odróżnieniu od konkurencji, która ma wnętrze tablicy z dykty, oni posiadają tablice wykonane z metalu (przez co nie pleśnieją, większy komfort pisania itp). Co się okazało? Wnętrze tablicy jest z kartonu (,)

#januszebiznesu #allegro #oszukujo #heheszki
Pobierz bedney - Pokażę Wam prawdziwego Janusza Allegro. Zamówiłem białą tablicę suchościeral...
źródło: comment_EEJB4AU8h3ySw67xfzr5m1lZn0Vh2wIt.jpg
  • 45
@bedney: Zmierz opakowanie. Jeżeli najdłuższy bok nie przekracza 1500mm to możesz wysłać pocztą - zapłacisz łącznie około 50 zł (bez opcji Ostrożnie około 40zł).

Jeżeli jest przedsiębiorcą - zgłaszaj to na zasadach rękojmi a nie reklamacji - wtedy uzyskasz zwrot kosztów tablicy ORAZ kosztów przesyłki. Jeżeli będziesz reklamował - to tylko koszt tablicy.

No, ale zrobisz jak uważasz. To Twoje pieniądze.
@Bierna: Właśnie nie mogę znaleźć tej informacji w internecie. Wiem, że jak korzystasz ze zwykłego prawa zwrotu, wtedy płacisz za przesyłkę zwrotną. Być może w przypadku niezgodności z opisem jest inaczej - poszukam.
@twardyy Faktycznie, sprawdziłem, masz rację. Boję się jednak tego, że janusz będzie robił problemy, np. nie przyjmie paczki zwrotnej itp. i stracę więcej niż straciłem do tej pory.Chyba spór allegro to sensowna opcja.