Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wybuch Gwiazdy Śmierci to jest jakaś porażka, ja myślę że to galaktycznie, #!$%@? głupie społeczeństwo, ta #!$%@? banda imbecyli która popierała tych #!$%@?ów karakanów Rebeliantów, to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... Jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, zakon Jedi, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 30 czy 40 lat rządów Imperium, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was mogą #!$%@?ć Rebelianci. Stara Republika was tak nie wyruchała, jak wyruchają was Rebelianci, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tej antyludzkiej galaktyce, w tej galaktyce w której senat #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Dartha Vadera zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe #!$%@?! powtarzam sądowe #!$%@?! sądowe #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić na posadę Imperatora.
Będą was Rebelianci ruchali w dupę, będą was #!$%@? dymać tak, jak was Stara Republika nie dymała. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Luke śmieć, zniszczy was. Hany Solo, Leie, Mon Mothmy, Galaktyczne Senaty będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Galaktyczni, rebelianccy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Galaktyki i będę się z was #!$%@? galaktyczne frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? Rebelianckie popierali. Nie Imperatora, nie Vadera, tylko jakieś #!$%@? Obi Wany, Jedi w dupę #!$%@? #!$%@?, Jodów #!$%@?ńców popierali. To właśnie jest ta #!$%@? Galaktyka. Przez taką #!$%@?ę Galaktykę, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym wszechświecie nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą galaktycznych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście popierali mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka szturmowców, garstka Sithów, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten holocron, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Galaktyce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? blastery to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? w Federacji Handlowej i databank z debetem, to wy #!$%@? mieszkańcy Galaktyki, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? popierali Rebeliantów niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-galaktyczni jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było rozkazu 66, szkoła było #!$%@? przechodzić na ciemną stronę. Głupia galaktyka, głupi jej mieszkańcy #!$%@?, was do Aldeeran tylko zaprowadzić #!$%@?, Gwiazdę Śmierci włączyć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.
#starwars #heheszki #stonoga #darthvader
  • 1