Wpis z mikrobloga

@kmicolo: Ciekawe jak to będzie działać :D W sumie taki średni ficzer z racji tego że to przycisk fizyczny i może Ci się kliknąć w kieszeni, zrobić kilka fotek, później burdel w galerii i w chmurze :D Chyba że jest taka blokada jak w Xiaomi że jak czujnik zbliżeniowy jest zasłonięty to nie da się odblokować ;)
@nod37: Działa bardzo sprawnie, aż jestem zaskoczony. W połączeniu z aktualizacją aplikacji aparatu aparat zyskał nowe życie. Z każdym kolejnym apdejtem mój nexus 5 chodzi coraz lepiej i coraz dłużej trzyma na baterii, nie to co aktualizacje iosa które wymuszają kupowanie nowego sprzętu :) Niestety nie mogę powiedzieć jak jest z czujnikiem, bo mam #!$%@? wyświetlacz i czujnik mi średnio działa. Ciekawe czy napstrykam zdjęć w kieszeni.
@mrowkojad04: Obstawiam więcej
@kmicolo: nikt nie będzie pisał exploitów i wirusów specjalnie dla ludzi z JB, których jest pewnie mniej niż 1% wszystkich użytkowników ajfonów, zejdź na ziemię

nawet nie wiem o co ci chodzi ale na pewno jest na to tweak, a jak nie ma to robisz request na reddit albo do jakiegoś deva i masz