Wpis z mikrobloga

Wiem, ze czekacie na historie, a ja na razie nic nowego nie dodaje - jestem winny kilka slow wytlumaczenia. Nie jest latwo to wszystko ubrac w slowa, zeby napisac cos ciekawego musze umiec podsumowac w kilku zdaniach latynoska mentalnosc, ktora jest naprawde inna od naszej. Caly czas mnie czyms zaskakuja i zmieniaja punkt widzenia, nie zawsze tez mam latwy dostep do komputera, ale teksty sie pojawia - predzej czy pozniej.

Zeby jednak jakos sie wywiazac z danego slowa zalozylem snapczata, gdzie codziennie bede dodawal zdjecia z miejsc, w ktorych tutaj bywam - jesli ktos jest zainteresowany snapem - panhajlajf

na koniec wiesc z ostatniej chwili, wczoraj w nocy zabili tutaj czlowieka, ktory mieszkal naprzeciwko mnie. przed polnoca kilku typow podjechalo autem, zapakowali go do srodka, wywiezli na lake niedaleko, gdzie najpierw go pocieli a potem podpalili. podobno to byla kara za dobieranie sie do jakies malolaty z sasiedniej ulicy (on kolo 30, ona 13 lat). mialem szczescie, ze ich nie spotkalem, bo akurat wracalem kolo polnocy ze spotkania z brazylijka. dzikie miejsce.

wolam @plazma @mickeymike @hohohohoho @skislam @karoryfer @AlmostDivine @Schaenath @kAdi @UnidentifiedWalkingObject @Cash1337

#hajlajfstories #oswiadczenie #pracbaza
  • 2