Wpis z mikrobloga

@larvaexotech: Disa? Bo zachowywał się nie po ludzku przez kilka lat/miesięcy streamowania, obrażał graczy, życzył im śmierci itp. Teraz już streamuje normalnie i sie zachowuje ale nie smak pozostał :D
  • Odpowiedz
@Masterfcb: @larvaexotech: znowu nie pisz bajek, bo prawda jest taka, że Dis był toxic pomimo bycia ziomkiem od community dla Riotu i na tym się fala hejtu opierała. Same jego pociski na graczy są zabawne i memogenne, więc ten nurt "JD" się utrzymuje do dzisiaj, ale wcale się na nim Dis nie wybił. Szczerze mówiąc, to Dis jest typem streamera, który posiada swoją własną, stałą widownię. Jest ciężkostrawny
  • Odpowiedz
@ChomikSon: no nie wiem, tak jak mówiłem oglądałem go z 2-3 razy i może faktycznie nie dzięki temu się wybił, tylko pamiętam go z przed streamowania jak jeszcze w miare nie flamował (chociaż też mu się zdarzało, ale nie tak ostro jak na streamach pierwszych)
  • Odpowiedz
@Masterfcb: ja to po prostu widzę po widzach, gdzie Overpow czy Jankos/Vander mają widownię 2k+(dochodzacą do 5k), a Dis zawsze po 1k jak nie mniej. Specyficzny streamer, dla specyficznego odbiorcy. Tacy też są potrzebni :)
  • Odpowiedz