Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk: na tamte konto nie logowałem się z dobre pół roku,jest kontem z facebooka. Założyłem TO,zupełnie nowe żeby było analogiczne do mojego fanpaga i kanału youtube. Czy jeszcze raz zgłosisz mnie do administracji o multikonto? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo ostatnio to zrobiłeś i miałem bana na 2 dni, oczywiście sprawę wyjaśniłem i teraz mam order ''banana'' na koncie. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: fantastycznie, co nie zmienia faktu że obydwa twoje konta sobie wzajemnie wykopywały twoje ckliwie filmiki, co jest nieco poniżej krytyki. Z tego co pamiętam to nie tylko ja cię wtedy zgłosiłem, a sporo osób pisało i zgadzało się ze mną, że żerujesz na najniższych emocjach i piszesz bzdury kreując się na wielce poszkodowanego oraz sam sobie wykopujesz swoje "dzieła" z multikont. Zapytany kilka razy o to nie udzieliłeś ani razu
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: Tak czytam co tutaj wypisujesz, chyba ci się coś pomieszało. Przestudiowałem oby dwa konta i to które założył wcześniej, jego aktywność ustała 6 miesięcy temu. Więc jak mógł wykopywać swoje filmy jak to założył 5 miesięcy temu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: po pierwsze nie jesteś moim przyjacielem, po drugie nie życzę sobie żebyś obrażał moje filmy. Jeżeli ten eksperyment z lustrem i dokument z dzieciakami to dla Ciebie tylko ckliwe filmiki to już twój problem. Nie podoba Ci się, to nie oglądaj, nie oceniaj. Emanujesz jakimś dziwnym hejtem, w dodatku przed świętami. Nie lubię takich ludzi. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Filmikowy Coelho to jakaś nowa moda na YT i ta muzyczka w tle jakby to był wielki, ale i wzruszający eksperyment społeczny. Coś podobnego plumkało przy typie, który złapał w sidła pedofila.
  • Odpowiedz
@rezyserzycia:

po drugie nie życzę sobie żebyś obrażał moje filmy. Jeżeli ten eksperyment z lustrem i dokument z dzieciakami to dla Ciebie tylko ckliwe filmiki to już twój problem. Nie podoba Ci się, to nie oglądaj, nie oceniaj. Emanujesz jakimś dziwnym hejtem, w dodatku przed świętami. Nie lubię takich ludzi. Pozdrawiam


o jak kwikłę srogo xD Od kiedy konstruktywna krytyka jest zabroniona?
  • Odpowiedz