Wpis z mikrobloga

@rezyserzycia: krytykę to Ty przyjmij z godnością. Pomysł dobry, wykonanie słabe bo za kamerą stał epileptyk + meczący brak ostrości co chwilę. Jakość nagranej rozmowy tez na minus. Na plus to nawetdobry montaż, każda osoba ma coś innego do powiedzenia więc nie przynudza.

Nie podoba Ci się, (...), nie oceniaj.

rly?


Wesołych świąt!
  • Odpowiedz
@su1ik: Oczywiście,że przyjmuje (przynajmniej probuje) przyjmować krytykę z godnością. Tym bardziej kiedy ktoś mądrzejszy jej udziela. Tylko buc nie przyjmuje krytyki i się obraża. Tutaj jest inna kwestia bo tamten człowiek hejtuje mnie zawsze gdy wrzucę jakiś film. Zawsze te same posty w stylu ''ckliwe filmiki, multikonta,zerujesz na emocjach''. Jejku serio tamte konto było pierwszym założonym przez facebooka, nie ma tam żadnej aktywnosci od ponad 6 miesiecy. I ciągle mnie zgłasza
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Widać #niepopularnaopinia, ale jakoś nie rozumiem zachwytu tą młodą dziewczyną i jej kompleksami. Już pal licho, że skupia się tylko na wyglądzie, taki wiek. Ale na mój gust nie zachowuje się jak osoba zakompleksiona. I nie wygląda na taką. Ta idealnie trzymająca się fryzura nie zrobiła się w minutę, okulary kujonki zapewne nosi, bo modne. Robi nieśmiały uśmiech, bo wie, że uśmiechając się w ten sposób - wygląda ładnie.
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: nie chodzi o twoje multikonta, tylko o to, że wyruchałeś pół wykopu płaczliwym tytułem, a potem pytany o to, dlaczego stosujesz takie przykre zagrywki nikomu nie odpisałeś. Jesteś manipulantem na wielu frontach.
Zresztą widzę, że trafiło na beton, śpij dobrze.
  • Odpowiedz
Koleś do siebie: ogarnij się, masz tyle możliwości, zacznij robić coś pożytecznego ;_;
dziewczyna: chciałabym mieć mniejszy nos, a no i dupę i cycki większe

  • Odpowiedz