Wpis z mikrobloga

Ogłaszamy pierwszego zwycięzce wczorajszego #rozdajo ! Gogle Weebo3D otrzymuje @Esseker352 Zwycięzcy gratulujemy! Zastanawiamy się teraz jak wylosować drugą sztukę, bo mirkorandom daje tylko jedną osobę. Macie może szybką podpowiedź? Z okazji przekroczenia 4000 plusów w ostatnim wpisie, rozdajemy jeszcze jedną sztukę :) Każdy kto plusuje ten wpis, jutro do 18 ma szanse wygrać Weebo3D, prosto pod choinkę!

#cardboard #vr #weebo3d
  • 19
@Weebo3D: Cześć, po pierwsze bardzo mnie cieszy fakt, że Polacy, a zwłaszcza Krajanie, poniewaz jestem z Torunia, a Ty jak czytam na allegro i olx jestes z Mlynca tworzą takie sprzety na pelnym wypasie. .
Zacząłem niedawno wglebiac sie w temat Wirtualnej Rzeczywistosci, bo widac ze sprawa jest bardzo przyszlosciowa. Mialem mozliwosc uzytkowac zakupione na ali gogle zarówno kartonowe jak i plastikowe za cene ok 10USD. Jednak dopiero niedawno zauwazylem ze
@Weebo3D: moze jesli nie uda sie wylosowac, to mze zrobicie niewielka pule gogli w swiatecznej promocji? (ʘʘ) Moze rowniez dolaczycie do akrualnie panujacej przedswiatecznej atmosfery i udzielicie niewielkiego rabatu geekom? Moge przyjechac i odebrac osobiscie. pozdrawiam Was
@WiktorTorun:
Goście reklamują swój towar w samych superlatywach, a nigdzie nie potrafią napisać do czego on służy- kupuję i co? Co mam z tym zrobić? Założyć na udo? To, że w google mogę znaleźć informacje na temat gogli VR nie oznacza, że te weebo3d mają takie samo zastosowanie. Mogę zgadywać, że montuje się w nich telefon, ale jaki telefon? Na androidzie? Windowsie? IOSie? Jakimś własnościowym systemie?
Trzeci raz zadaję im to
@Errad: Spróbuję Ci po krótce wytłumaczyć. Gogle @Weebo3D 2.0 (ponieważ jest to ulepszona druga generacja tego cacka) służą do tego, aby w połączeniu z Twoim telefonem opartym na systemie Android przenieść Cię do Wirtualnej Rzeczywistości (VR - Virtual Reality). Na smartfonie należy zainstalować specjalnie oprogramowanie, np. Google Cardboard, dostępne w Sklepie Play. Obraz w telefonie podzieli się na 2 części, po jednej dla każdego oka. Weeb3d 2.0 posiadają większe (37mm) niż
@Weebo3D: Mam istotne pytanie dotyczące waszych gogli VR, a mianowicie: co z telefonami, które korzystają z emulowanego żyroskopu? Wersja Weebo3D 2.0 posiada "przycisk" magnetyczny, który zakłóca działanie takiego fałszywego żyroskopu. Sam posiadam Lenovo k3 Note i rzeczywiście po zbliżeniu magnesu "żyroskop" wariuje, a nawet potrafi zamrozić aplikacje Google Cardboard. Bez magnesu wszystko działa tak jak powinno, telefon mogę obsługiwać za pomocą pada od PS3 i stosownej aplikacji. Może jakieś nowe rozwiązanie