Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirabelki!
Kolega właśnie rozpoczyna spełnianie swojego marzenia - życie baristy (#kawa) w małym kiosku z kawą we #wroclaw
I tutaj chciałbym was zachęcić do wzięcia udziału w promocji.
Po wygłoszeniu mu najbardziej popularnego hasła na wykopie ! Usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°).
otrzymacie kawę w promocyjnej cenie!

Kawa jaką podaje to "Czarny Deszcz"

Serdecznie was zapraszamy do kiosku "Pikafka" między skrzyżowaniami Edyty Stein i Wyszyńskiego z Nowowiejską (przy samym przystanku tramwajowym)

Nie wygląda to na żadne aj-waj ale od czegoś trzeba zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biznes #praca
Tymian - Mireczki i mirabelki!
Kolega właśnie rozpoczyna spełnianie swojego marzenia...

źródło: comment_68wFAXfpeLpXBKqVHHYecwEp1I91zJ4v.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@YourNightmare: Znaczy się ja tam trochę się realizuję, bo studiuję to co chcę, bawię się elektroniką bo od zawsze mnie to pasjonowało. Trzeba skończyć studia i zacząć pracować gdzieś gdzie będę się dobrze czuł :)
  • Odpowiedz
@YourNightmare: Jezu wiem _
Niektórzy taką inbę odwalają że aż strach :D
Najgorzej jaki chłop o budowie ciała - kontener transatlantycki się nawali i nijak go nie uspokoisz bo on uspokoi Ciebie :D
  • Odpowiedz
@Tymian: Ej ale może słabość przekuć w budowę wizerunku coś ala PRL, w środku sprzęt z epoki, teksty i nazwy kaw np "Kawa przodownika", "Kawa robotnika", w menu "Szmatą przez łeb" 0 zł itd. A obsługujący niech będzie przesadnie niemiły i niech mówi w stylu "Czego chce" xD A obok kasy niech będzie książka skarg i zażaleń na łańcuchu.
A kawa niech będie podawana w takich metalowych koszyczkach na szklanki. (
  • Odpowiedz
@b0lec: Mogę zasugerować ale nie wiem czy to przejdzie, kolega lubi być miły i pogadać z randomami :D
Poza tym znając rynek to większość ludzi takich co sobie kawę kupuje to przedział 16-30 lat więc trudno jakoś nawiązać kontakt z nimi przez PRL.

No może paru panów starszej daty by sobie prychło pod nosem widząc pozycję w menu: "szmatą przez łeb: 0zł"
i skwitowali by to wewnętrznym "hehe, śmieszek pozakontrolo" :D
  • Odpowiedz
Niektórzy taką inbę odwalają że aż strach :D


@Tymian: Rajd elektryka 2013, byłem, ciepłą wódkę piłem, a jeden niedźwiedź z domu studenckiego zodiak tak się naćpał, że w moim pokoju wyszedł z drzwiami od łazienki. Było miło.
A w sprawie pluszaka wpadnę w środę.
  • Odpowiedz
@Roszp: :D

Ciepła wódka dodaje krzepy ()

Poza tym, każdy kto wraca ma 2 wersje:
a) Więcej nie piję!
b) Za rok pojadę i wypiję więcej :D
  • Odpowiedz
@Tymian: da radę z ekspresem jednogrupowym? Niech już się rozgląda za dwugrupowym. Jak miejsce zalapie to nie wyrobi z robieniem kawy. Niech moze poszuka dostawcy kawy, który tez dzierżawi ekspresy.
  • Odpowiedz