Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirabelki!
Kolega właśnie rozpoczyna spełnianie swojego marzenia - życie baristy (#kawa) w małym kiosku z kawą we #wroclaw
I tutaj chciałbym was zachęcić do wzięcia udziału w promocji.
Po wygłoszeniu mu najbardziej popularnego hasła na wykopie ! Usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°).
otrzymacie kawę w promocyjnej cenie!

Kawa jaką podaje to "Czarny Deszcz"

Serdecznie was zapraszamy do kiosku "Pikafka" między skrzyżowaniami Edyty Stein i Wyszyńskiego z Nowowiejską (przy samym przystanku tramwajowym)

Nie wygląda to na żadne aj-waj ale od czegoś trzeba zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biznes #praca
Tymian - Mireczki i mirabelki!
Kolega właśnie rozpoczyna spełnianie swojego marzenia...

źródło: comment_68wFAXfpeLpXBKqVHHYecwEp1I91zJ4v.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
A! I jeśli to miejsce przy przystanku pełnym studentów, niech wprowadzi do oferty kanapki, słodkie bułki, moze sałatki? Na bank będzie miał chętnych z rana
  • Odpowiedz
@Tymian: Niech on to obije jasnym drewnem, zrobi to w jeden dzień, wyda parę groszy, a efekt będzie oszałamiający, no chyba, że coś zrąbie. Gdyby nie reklama na Wykopie, to po zobaczeniu takiej budki pomyślał bym, że ktoś tam mnie przywita pięknym "Czego" i poda kawę w plastikowym dziadostwie. Sorry za szczere słowa, ale ludzie kupują oczami.
  • Odpowiedz
@matthew: Wow! Dzięki za pomysł!!! (Na razie kolega wymyślił pikafkę jako analogię serca, ma nawet grafikę, taką realistyczną ale wygląda strasznie turpisytcznie) :D
  • Odpowiedz
@normanos: Ja nie inwestuję. Poświęcam swój czas za kawę, dobre towarzystwo i ciekawych ludzi :)
Ja też mu życzę jak najlepiej dlatego pomagam tyle ile mogę :)
  • Odpowiedz
@magyarka: Jak zarobi tyle że będzie w stanie kupić to oczywiście że będzie dwugrupowy :)

Kanapki, słodycze, napoje w drodze są, jakoś w ciągu tygodnia/dwóch powinny się pojawić. (Cena oczywiście musi być konkurencyjna w stosunku do żabki z naprzeciwka) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarioMAX: Szczere słowa rzadko są teraz doceniane i liczy się on z realiami tego świata i miejsca. Mimo wszystko kilka osób się dzisiaj skusiło na kawę, więc na prąd i obiad wyrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tymian: właśnie napisałam by nie kupował. Niech szuka dostawcy kawy, który dzierżawi tez ekspresy, za około 100 zł/msc plus jakieś minimalne zamówienia kawy. Przecież taki dwugrupowy ekspres to min kilkanaście tysięcy :/
  • Odpowiedz
@sir_pszemek: Zaczaruj jakąś różową z tego rejonu i weź ją na kawę. Na hasło, AiR to nie studia to styl życia, macie lokum w środku
( ͡º ͜ʖ͡º)

(Akcja jeszcze nie wprowadzona, ale nic nie wyklucza wejścia, dzisiaj jakaś losowa różowa weszła, pogadała z nami, zostawiła kawę w zawieszeniu i napisała nam ładnie menu na tablicy/potykaczu)
  • Odpowiedz
@lostsheep: Gratulacje to należą się Staszkowi. To on spiął dupę i pokazuje że można coś robić!
Dlatego cieszę się z tego że jakoś zaczyna pełzać :D
  • Odpowiedz