Wpis z mikrobloga

Mireczki i mirabelki!
Kolega właśnie rozpoczyna spełnianie swojego marzenia - życie baristy (#kawa) w małym kiosku z kawą we #wroclaw
I tutaj chciałbym was zachęcić do wzięcia udziału w promocji.
Po wygłoszeniu mu najbardziej popularnego hasła na wykopie ! Usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°).
otrzymacie kawę w promocyjnej cenie!

Kawa jaką podaje to "Czarny Deszcz"

Serdecznie was zapraszamy do kiosku "Pikafka" między skrzyżowaniami Edyty Stein i Wyszyńskiego z Nowowiejską (przy samym przystanku tramwajowym)

Nie wygląda to na żadne aj-waj ale od czegoś trzeba zacząć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#biznes #praca
Tymian - Mireczki i mirabelki!
Kolega właśnie rozpoczyna spełnianie swojego marzenia...

źródło: comment_68wFAXfpeLpXBKqVHHYecwEp1I91zJ4v.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@Tymian: teraz szybko robi się ciemno. Możesz zainwestować w lampki choinkowe, może nawet neon z kawą. Macie już jakąś chwytliwą nazwę i logo? "Szybka Kawka" mi się na stałe zapisała w pamięci, a nigdy u nich nie miałem okazji pić.
  • Odpowiedz
@Tymian: Kureczka, jak to jest serio to życzę tylko sukcesów, nie jestem z wrocławia ale jakbyście potrzebowali kogoś od szyldu, loga, wizerunku to wołaj coś poćwiczymy. Lubię kawę i sam byłem baristą. Pozdrów ziomeczka!
  • Odpowiedz
@buttbuddy:
@jaywalker: nie wiem dokładnie jakie są to sprzęty bo "pomagam" towarzystwem i pracą własnych rąk (dzisiaj oklejaliśmy szybę folią kolorową żeby zmniejszyć poziom obskury :D ) Ekspres mają dosyć ciekawą historię nabycia w Grecji od zjaranego greka :D wiem że ekspres jest z 1993 roku, przeszedł gruntowny serwis i odkamienianie więc jest czyściutki. Młynek klasycznie elektryczny , duży, taki profejsjonalny na moje oko.
  • Odpowiedz
@Denx: Nie zaklejamy całej budy, nie nie nie. Robimy takie paski wysokości 60cm od dolnej krawędzi szyby żeby ukryć instalację, podporę stołu i tak dalej. Zamysł jest taki, żeby było widać dużo. Folia koloru grafitu dobrze robi za tablicę do pisania :)
  • Odpowiedz
@YourNightmare: Zapraszamy :)

Znaczy się bardziej on, ale nawet nie wiecie jak się cieszę, że takie poruszenie się na wykopie zrobiło
i marzenie kolegi staje się rzeczywiste :D

Teraz pora popracować nad swoim :P
  • Odpowiedz
@Tymian: Chryste, jaki świat jest mały na mirkoblogu!
Dobra miejscówka, dużo studentów z tego przystanku jeździ.
P.S., taka historia - kilka dni temu na dokładnie tym przystanku znalazłem małego pluszaka. Wywiesiłem nawet ogłoszenie na okolicznym słupie, ale prawdopodobnie nieletni właściciel się nie odnalazł. Pomożecie?
  • Odpowiedz