Wpis z mikrobloga

no to jedziem dalej. Były jakieś akcje z tagu #wykopjointclub ?


@zgredoslav: Nie. Tak jak napisaliśmy: głównie chodzi o szerzenie nienawiści (np: nawoływanie do zabijania osób o określonych poglądach, wyznawanej religii, orientacji seksualnej, kolorze skóry). Jeżeli ktoś publikuje tego typu treści, to musi liczyć się z konsekwencjami swoich działań.
  • Odpowiedz
Prokturator będzie zamykał ludzi za dosadne wyrażanie swojego zdania w komentarzach na wypoku a tymczasem w całym kraju odchodzą potężne jazdy i żaden urzędas za nic nie odpowiada


@white_duck: Na to nie mamy wpływu.
  • Odpowiedz
@wykop: Czy macie możliwość robienia i udostępnienia poglądowych statystyk ile takich pism dostajecie i w jakiej sprawie? Coś w rodzaju miesięcznych i rocznych zestawień w rodzaju: 4x imigranci, 1x inna mowa nienawiści, 2x dobra osobiste, 1x propagowanie narkotyków itp. Dostępne w jednym miejscu, aktualizowane z rozsądną częstotliwością.
Byłoby nie tylko pouczające, ale też studziłoby głowy co bardziej zapalonych napinaczy.
  • Odpowiedz
@wykop: ja tam jestem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcę wiedzieć, czy się rozbierać do snu, bo nie chcę żeby mnie w samych gaciach zawijali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz